Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 31.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Еврика !нови  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано19.09.17 14:24



Измислих какво е гравитацията. Тва във връзка с невъзможният двигател М Драйв.

Ами да. Ефектът на Казимир където виртуални частици натискат две близки пластинки една към друга.

Планетата ни засмуква пространство. Пространството е пълно с виртуални неутрино, висока плътност, но малки размери. Въпреки че рядко реагира с материята, да кажем по памет, интензитета на идващите от слънцето неутрино, може да се намали 50 % от слой олово дебел 500 000 светлинни години, което е чудовищно да си го представиш.

що не свършва пространството щом масивните тела го засмуквът ,а а потокът минаващ през близки тела, или ние както сме на повърхността е гравитацията.
Отделно жироскопичният ефект, чорбата частици в която завъртаме нещото, някак, нещо, по някакъв начин се случва.

Искам Ти да ми обясниш гравитацията, жироскопичният момент, и изобщо каквото имаш за обясняване. Общо взето нищо не ми е ясно, но изведнъж се сетих че може би съм се сетил

Тоест хрумна ми, че може би съм се сетил нещо гениално, и то както си стоя .


Какво гениално си се сещал напоследък ?

Така, на вид, като те погледне човек, личи ли ти да си гениален ?


Окачил съм си едно тъпо изражение, това за да не будя подозрения.



Тема Re: Еврика !нови [re: tirtirlin]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано19.09.17 19:41



И аз съм измисил нещо, само че за вселената. Не се разширява. То това и логически е несъстоятелно - да се разширява. Всъщност се "разширяват" гравитационните ями по пътя на светлината от далечните галактики към нас. Първо за напречно движеща се гр. яма пътят на фотона(вътре в тази яма) за наблюдател на Земята е по-голям от пътя за наблюдател вътре в ямата(локалната геодезична се движи със самата грав.яма). Освен това за всички движещи се обекти(съответно гр. ями) спрямо нас, времето тече по-бавно. Тръгва фотона, минава през 1 яма движеща се спрямо нас = честотата/енергията намалява(за нас.). Излиза дуалистичния фотон от първата яма с намалена честота/енергия(спрямо нас) и влиза във втора(движеща се спрямо нас) яма, хоп допълнително отместване към червения край(пак за нас

). Тоест пространството привидно се разширява вътре в подвижните спрямо нас грав. ями и няма никаква нужда от голям взрив.
Няма такъв филм, където отместването на дължината на вълната да зависи само от скоростта и грав. потенциал на източника спрямо наблюдателя.


Това като го схванат след 10-20г. ще им оспоря нобелката с тоя пост.

...and that's all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 19.09.17 21:25.



Тема Re: Еврика !нови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано20.09.17 14:16



Разширява се, за сега.


Чисто моя теория, революционна разбира се, защото съм обладан от "Синдромът на Прометей"

Убеден съм, че каквото и да кажа ще бъде нещо важно.


Вселената се разширява и като пространство и като разбягване на галактиките, но двете разширявания са индиректно свързани.

Намираме се във много плътно вещество, кажи си го черна дупка е отвън. Но там текът процеси и вихри. От вихри се отваря кавитационно мехурче. Кавитацията, таз сладка думичка

Начи външни процеси раздират зона в черната дупка която се разширява, за сега.
При флуидите кавитацията създава кавитационни мехурчета които са празни, вакуум тоест. Страшното на тези мехурчета е, че отделни молекули са с интензитет Брауново движение равняващо се на 10 000 целзиеви градуса.

И що се разбягват галактиките ускорително ? И по масивните по се ускоряват ? Ами отвън има гравитация каят тегли, а отвътре е несъизмеримо по малка.
По масивните галактики, е естествено да участват в тоз теглителен с външната материя процес по енергично.

Басси ! Ако бях толко въшлив колкото съм умен, въшките трябваше една връз друга да се качват, поради лимитирана кожна площ.







Тема Re: Моята Еврика! [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.09.17 14:30



Та, като спомена "кожна площ"

се сетих, че и аз имам принос в световната наУка, да не съм някоя захлупена
Значи, всички "черни дупки" са се установили в местата, където продават кожени изделия 38 номер или 24,5 см дължина на стелката. При височина 7 см, привличането става неконтролируемо и "галактиката" някак се разширява и такова завихряне настъпва, че тайфун Ludo няма удържане! Обаче, много е важно да се води отчетност за видовете и цветовете, за да не се повтарят, че това вече си е гаф!
Извода е: нови обувки за Милото, щастлива къща, спокойна галактика!



Тема Re: Моята Еврика!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано20.09.17 14:45









Наблягайки на обувката подсъзнанието набляга на кракЪ. Наблягайки на кракЪ обаче, Ако ми следиш мисълта ? , подсъзнанието не набляга точно на кракЪ.



Тема Re: Моята Еврика!нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.09.17 14:47



Ще правиш нова галактика?!

...това е от следенето на мисълта ти



Тема Re: Моята Еврика!нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано20.09.17 15:01



Трийсосми номер ?

И кат са сета че хабиш тез крака в ходене.









Тема Re: Моята Еврика!нови [re: Ludo2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано21.09.17 09:54



привличането става неконтролируемо и "галактиката" някак се разширява и такова завихряне настъпва, че тайфун Ludo няма удържане!

и аз обичам да си купувам обувки


не мога да се спра, а имам вече за няколко живота напред



Тема Re: Моята Еврика!нови [re: snowprincess]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано21.09.17 10:25



и аз обичам да си купувам обувки
не мога да се спра, а имам вече за няколко живота напред



Аз така съм с трабантите. Май,май пак се очертава да си купя трабант



Ще ми станат четири, един ще подаря обаче. Отделно само в къщи имам два верижни трифазни телфера, и един верижен ръчен. Парфюми не купувам, или па да се мажа с крем ! Ваййй ! Да не съм гей някакъв. Истинският мъж се маже с графитна грес под мишницата, и не дъвче дъвка "Орбит" , той дъвче вътрешна гума на КРАЗ !!!

Редактирано от tirtirlin на 21.09.17 10:26.



Тема Re: Моята Еврика!нови [re: tirtirlin]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано21.09.17 10:27




Абсолютно съгласен!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.