Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:30 31.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема ако някой не знае какво е насран животнови  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 19:25



това е моят.До 6 клас бях пълен отличник. след това най-добрият по всички показатели на лека атлетика -спринтови. след това два пъти републиканско по бокс. това ми еба майката на образованието .......но какво от това.......



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 19:28



ако някой се чуди дали съм пиян, не пиян, ами залян...какво друго ми остава....



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор expat ()
Публикувано18.09.17 19:32



Горе главата. Не изпадай в отчаяние.

Стягай се и пращай проблемите в нокаут.



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: expat]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 19:45



Остави го. Нека пие два-три дни. Трябва му малко време да изключи щепсела.
Да направи малко простотии. Имам приятел който два пъти, ако не и три пъти му отваряха главата заради разсейки на тумор в мозъка. Последния път беше в Истанбул дори. И той беше тръгнал да пие да умира в пиене. Понеже има две дъщери и не можеше да си помисли дори да не ги види порастнали.

Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: expat]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 19:53



Ще се опрявя,Брат, некой рак не може да победи количествата гроздова!само до курви въобще не ми е .



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор expat ()
Публикувано18.09.17 19:57



Който пие - няма глисти!

Учителката решила да покаже на децата вредата от алкохола.
Tя изважда един червей и пред очите на всички го потапя в чаша с гроздова. Червеят се сгърчва и умира. Тя пита:
- Каква е поуката деца?
- Който пие гроздова няма глисти – казва Иванчо. Учителката ядосана решава да заведе децата в една ферма. Там слага пред една крава едно буре с вода и едно с гроздова. И отново пита:
- Кравата пие от водата и не помирисва даже гроздовата. Kакъв е изводът?Иванчо веднага готов с отговора:
- Който не пие гроздова е говедо.



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 19:59



Наслуки в алкохолните дебри и кошмари. Там откъдето аз изскочих преди доста години.
Не забравяй да искаш от аптеката лекарство за черния дроб. Помага поне за болките, като се уголеми.
Ползвал съм го. Все пак успех ти желая, ти първо премини първия стадий.
После има още няколко. Докато стигнеш до ремисията и мъждивата светлина на надеждата. От истинкта за самосъхранение и волята за живот по-силен инстинкт няма!
Преживял съм 5те стадия на упадъка. Сега си в първи. Шок и отчаяние.

Мразещ мишкарите и шушумигите!

Редактирано от Honnorable73 на 18.09.17 20:00.



Тема Re: ако някой не знае какво е насран живот [re: expat]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано18.09.17 20:05



Абсолюлтно!!!!

Редактирано от The bad reptile на 18.09.17 20:07.



Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано18.09.17 20:48



Не мога да кажа нищо, защото знам че всеки е достатъчно силен да понесе чуждото нещастие, и някой вътре в него въздъхне, - " добре че не съм аз " така че съчувствието на другите малко с много резерви го прочитам.

Пий ! Истината казват е на дъното на бъчвата, човек се ражда, живее и умира сам. Жестоко е, но това е истината.

Истина, само лош човек ще ти каже.





Тема Re: ако някой не знае какво е насран животнови [re: The bad reptile]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано19.09.17 02:42



Десети клас някъде, лято, аз по непониятни причини в града, в апартамента. Жега. Входната врата открехната, подпряна с една гира, щанга, бе две зъбни колела от скорости на Шкода Мадара заварени в двата края на 40 санта тръба. Уж да тренирам, завлекох ги от ДАП-а зъбчатките, ма не би. Поне за подпиране беше идеална, 16 кила тежеше.

Та лежа в хола, входната врата подпряна с гирата и прозореца на хола отворен. Един приятен ламинарен поток ме гали под мишниците. Няма климатици и добре си беше. Чета за втората световна война, някаква руска бригада се крият в стара мина. Разузнавачите единствените на които им се полага водка. По две чаши преди акция и който се върне, още две. Ти да видиш, руснак да ти описва вкуса на водката!

Ми четох четох, пък извадих от шкафа на майка ми една водка. Тя все имаше някакви алкохоли. А онези, разузнавачите, имаха и бидон туршия, макар прокисната. Съответно, за да съм в стъпка, отворих и един буркан краставици. Преполових шишето, от буркана даже изядох лука, копъра, накрая зех да дъвча черния пипер и да пия сока. И съм заспал, на отворената врата. Събуди ме приятел, седнал до мене на една табуретка, сипал си, и ме бута по рамото - има ли негде още крастовици?

Помня корицата, черна с бели букви, но не помня книгата. Пиянски спомен, хубав, паза си го.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.