Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:15 28.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Как бихте определили..  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.09.17 01:26



.. Мишкарското държание на шефа ви, от който очаквате последната дума за това дали ще ви остави и да подпишете нов договор? Аз съм до утре вечер реално на работа. От миналата седмица във вторник се опитвам да се срещна с шефа си. Първо беше много зает, после ми рече ела в събота.... за вчера, и даже и час не ми каза, само ми каза че бил на работа от 3 през ноща до 11 сутринта. Очаквах го уж и в петък вечер да намине да говорим-не дойде.
Отидох събота сутринта недоспал в 8.00 сутринта да го хвана докато не е изчезнал нанякъде.. отвориха ми момиче и момче, казаха ми-изобщо не бил идвал на работа. Писах му смс по късно към 11-изобщо никакъв отговор и досега.
Днес бях на работа и колегата ми Александър ми рече.. не може да бъде, той дойде в 3 през ноща на работа. Лично го видях ми рече.
А сутринта тези отрекоха 5 часа по-късно изобщо да е бил на работа.


Значи не съм тъп. И няма смисъл да ме прави на балама. Ако не ме е харесал или не иска да ми продължи договора, може директно в очите да ми го каже или по телефона. Ама отвори огромна уста в началото.. Как едва ли не на 100 пр съм щял да остана и по-нататък.
Мразя несериозните хора, двуличниците и МИШКАРИТЕ най-вече. Които очакват да стане така.. че да се сетиш сам.
Не мисля че работих зле, оставих си сърцето и душата да се докажа и да ме харесат. Всички колеги ми казват че работя супер.. И залагали на това че най-вероятно ще продължа. Ама тоя мишкар ми бяга по тъча цяла седмица вече. Че е несериозен и не знае дори че има грешки в етикети и софтуера това го разбрах. Че не е ангажиран да следи и помага на работниците си и да им оказва пълен съпорт и това го разбрах.
Ама да си такъв мишкар, че да не отговаряш на смси и звънене когато знаеш че цяла седмица по-рано са те попитали за това.. За мен е просто липса на професионализъм.
Казах днес на колегата че искам утре до обяд да ми се обади най-късно за да знам. Понеже и други хора от бюрото по труда очакват да разберат какво ще се случи с мен.
Мислейки за това.. И генерално за мишкарите.. Ами то всеки втори и трети е станал шушумига и мишкар. Пред теб мазни усмивки и сладки думи, зад гърба ти приказки.. И ела чакай нещо да ти свърши работа, да те научи на акъл. И да видиш ти чакане и нерви. Типично за норвежците е това, и като цяло хората напоследък-когато дойде до тях да са сериозни.. и ги виждаш какви мишки са.
Евала на Стоичков, че си казва че мишките и мишкарите си иска да ги заложи на левачката си.. И да рита докато може.

Както и да е,.. То е днес вече, не утре.. ще се разбере какво ще става с мен.
Ама индикацията за несериозността е огромна.
Кой знае дали не е казал в събота на тези с които говорих когато ходих да го търся, да ми кажат че го няма. А той всъщност да ме е видял отвътре и да се е покрил.
Как бихте оценили това поведение и отношение?
За мен не е нормално. Ако вече е решил че ще оставам, поне да ми беше казал да препредам към бюрото по труда. Пък и аз да съм спокоен. Ще видим на обяд какви ще ги измъти.?

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Как бихте определили..нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.09.17 01:43



Днес и жена ми също си дойде разревана от парти на рожден ден на едно българче тук. Хорс българи, за няколко бг семейства коити сме ги канили, хранили, поили и посрещали.. почти не са и обърнали внимание на партито. Говорели са си помежду си, а нея са я изолирали.. едва ли не като е лелка в градина да им наглеждала децата. Нали и е навик.


А част от децата на тия мишкари също и двуличници които са я игнорирали, са при нея в градината.
Добрия маниер и етикет не означава да загърбваш някой понеже не ти е интересен и да го игнорираш нацяло и дори и да му кажеш почти нито една дума.
Значи тая седмица оставям децата, както баджанака ми ги натресе снощи че щели да ходят в града по кръчми да ги гледам, и св върна на другия ден залитащ и още пиян. Повръща у нас, лошо му беше, айрянчета му правих и пр.. Няма лошо.. Излезли на кръчма окей. Ама е било точно с част от тези където днес игнорираха жена ми, с мъжете им е бил по алко-маратон снощи.
Поне от кумова срама можеше да каже.. А бе баджо, ела и ти ако искаш.. понеже са били само мъже.
После се разбра че на единия празнували рожден ден. Ресторанти, коктейл барове и пр..
Като си помисля, точно тоя рожденника го каних на рожденнив си ден. И една част от тези от снощи. Толкова им е благодарността значи?!
Тази седмица аз ще пласирам сина при баджанака, и ние с жена ми ще си изберем свестни хора, може и двама трима да са.. които ние преценим, за да си отпразнувам пък аз моя рожден ден из града.

И ще накача снимки да ги е яд.
Много скори смятам да постна едно кратко писъмце за мишкарите и хората игнориращи ни. които сме обслужвали от.. до в къщи по мои и наши партита. Ще го пусна генерално. Да видим кой ще се познае и засегне. И бих намекнал че който ме цени по това което съм а не което имам, е добре дошъл на гости в дома ни!
Да видим колко истински приятели имаме тук в града?!
Тъкмо ще изчистя фейсбука от мишкарите и шушумигите с дежурните усмивки.
Време е да ме приемат такъв какъвто съм и да видят колко силен вътрешно съм, който не му хареса това което е.. или се познае в описаното, да върви по дяволите.От мишкар приятел не става!

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Как бихте определили..нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.09.17 01:53



Еби му майката, накъдето и да се завъртиш несериозници и мишкари!
Неосъзнали едно ценно правило-НЕ ПРАВИ НА ДРУГИТЕ ТОВА, КОЕТО НЕ ИСКАШ ДА СТОРЯТ НА ТЕБ!
И после като ги удариш през ръцете, се чудят откъде им е дошло.
Днес се сетих и за лафа-НЕ БЪРЗАЙ ДА СЕ РАДВАШ НА НОВ ШЕФ И МАЛКО ПРАСЕ. ПОНЕЖЕ НЕ СЕ ЗНАЕ КАКВА СВИНЯ ЩЕ ИЗЛЕЗНЕ!
Днес на обяд ще постна тук кулминацията на деня. Аз нищо не губя. Каквото и да се случи го приемам философски. Така да се каже обаче шефа сам си пика в калеврите и си плю на реномето. Каквото сам си направиш, и господ не може да ти го причини.



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Как бихте определили..нови [re: Catch 22]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано18.09.17 11:31




Човек, ти ме караш да онемявам като те чета...
Ти си мислиш че Вселената се върти около теб...а на теб главата ти се върти бе!



Тема Re: Как бихте определили..нови [re: ShokoLada]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано18.09.17 13:46



Не,не се върти около мен.Ама не се и върти и около него реално!Ама от една седмица го търся,пиша му смс..моля го за десет минути да се видим да ми каже просто.От бюрото по труда ме чакат дефакто за отговор.Какво става занапред?
И той всичкото това го знае.
В 11 днес три пъти му звънях,понеже знам че свършва смяната в 11.Писах му смс..просто да ми каже директно-да или не.да знам.
Понеже е било невъзможно да го открия последните дни.
И знаеш ли какъв смс получих към 12?
По-късно ще ти звънна.Все още чакам..........
Значи ТЪРСЕНЕТО ми от мен към мего приключи,това беше.
Не е Лайза минели една седмица серенади да му пея и свиря под прозореца.
Ако до довечера няма отговор,ще кажа тук-Ихуууу..да живее мишкарството.
И ще си изработя последния ден с колегите довечера.Като им кажа какво отношение съм получил от него.И да се замислят и те добре какъв шеф имат.
Всичко зависи от него,непрофисионалиста и мишкаря.
Знаем ги норвежците-като искат да ти откажат и не искат да имат общо с теб...почват с цял набор от такива номера.Цял болшой театър.
Та така че отговора на 99,99 пр аз го знам.Не ми трябва да ми го казва,той вече го показа.
А добре ли ще е реално..да продължиш да работиш и да зависиш от такъв?
Може би е за добро,и господ си ме пази.
Всяко зло,за добро!

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: Как бихте определили..нови [re: Catch 22]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано18.09.17 18:33



Сори финтроле - 444. Моя съвет - 666.

ИТ.

chronic kvetch


Тема Re: Как бихте определили..нови [re: Catch 22]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано18.09.17 18:46



Като им кажа какво отношение съм получил от него.И да се замислят и те добре какъв шеф имат.

Само да вметна че това че ще им се оплачеш от шефа си, най-вероятно няма да промени отношението им към него , по-скоро ще промени отношението им към теб.

ИТ.

chronic kvetch


Тема Re: Как бихте определили..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 19:09



Размислих, няма да се оплаквам. Нищо няма да им казвам. Те вече са получили своята (награда).


Трябват ми препоръки обаче.
Щеше да е добре да ми каже поне причината за това че не ме иска за по-нататък.
Вече е 18.10.Все още ни вест.. ни кост от него.
Мишкар, пълен!
Да забрави обаче.. ако му дотрябвам по коледа обаче. Не съм курва на повикване.

Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re: Как бихте определили..нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Honnorable73 (Истиннен)
Публикувано18.09.17 19:10



Ок.

Мразещ мишкарите и шушумигите!



Тема Re:нови [re: Catch 22]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано18.09.17 20:43



Намирам темата, която пусна, за недопустимо груба в точно тоя момент.
Не е изчезнала случайно, не я повтаряй, премахната е от мен.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.