Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:34 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Гледам си...  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано16.09.17 10:19



... късметчето от вчерашно кафе - "За какво да живеем, ако не за да правим живота по-малко труден един за друг" и ми кисело, и си викам - то хубаво, ама защо все така става, че току го правим тоя живот вместо по-лесен, по-труден. Малкото Безсънче уж беше тийн, пък аз не разбрах. Откак подмина десет, хората ми цъкаха - оооох, сега ще видиш кво значи пубертет! Като подмина тринайсет, съчувствено охкаха - хич няма да ти е лесно. След 15 вече беше трагичната фаза - лелей, горката, с тийнейджър, дръж се! И кво - НИЩО! Аз от тоя страшен пубертет нищичко не разбрах. На моменти си виках - егати, не може да съм чак такваз късметлийка! Ама ей на. МНОГО по-лошо е да ги тресне щръклицата като станат на двайсет! Вервайте ми! Не можеш да кажеш - ти си дете, малка си, не разбираш, тука ще стоиш, аз отговарям, ще слушаш - и някакви разни неща от вида. Няма бе, то пълнолетно. Откак разместихме къщата преди месец, нейната стая е ад. Ако направя снимка, ще решите, че е клошарска бърлога. И иска гости да ми кани с преспиване. Ми казах не. То ме е срам човек да влезе в тая лудница. И тя - че то това какво общо има с теб, на мен не ми е неудобно. И стана егати разговора. Оняден ми вика, че по-добре да си изтеглела обратно парите за семестъра, за какво да ходела да учи. Ама пък работата, която /съвсем отскоро/ си намери, била тъпа, май й се иска да живее на фотосинтеза и да си ходи на танци по цял ден... абе леко откачам исках да кажа. Със скапаното ми семейство тя не е имала ни баби, ни лели, ни никой друг голям освен мен наоколо, баща й отдавна даже по телефона не й се обажда, цялата отговорност си е само единствено моя и някъде нещо сгреших.

Не се мъчете със съвети, в отношенията има милиони неща, дето няма как в постинг да се опишат, просто се оплаквам, че ми е тежко, това е. Поне не съм на работа и мога тихо да си страдам в къщи. Извинявам се за реването и хубава събота ви желая!



Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор expat ()
Публикувано16.09.17 12:07



Па аз ти се чудя що страдаш, вместо да се радваш.

Нема да остане гладно девойчето, що трябва да се тормози с работа, която не харесва.

Пък за стаята - нали не е твоята? Тя си преценява на кого как да я показва. Може да си избира гадже по този начин - ако и подреди разхвърляната стая.



Тема Re: Гледам си...нови [re: expat]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано16.09.17 12:59




Има да почакаш да и подреди стаята.Освен ако не е скандинавски домошар.

Където тук мъжете са домакини и повече от майки,пък жените им обикалят по шопинг,кръчми и им слагат рога.Българския мъж е мачо.Неговия хатър не може да Не се счупи.

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Гледам си...нови [re: Catch 22]  
Автор expat ()
Публикувано16.09.17 13:57



Ти защо реши, че ще избере този, който я подреди.

Ако я подреди - е свикнал всичко да му е подредено - следователно не може да се оправя в хаоса - не и трябва такъв.



Тема Re: Гледам си...нови [re: expat]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано16.09.17 14:47



Айде да не си толкова сигурен, че няма да остане гладна. Няма, защото разчита на мен, ако опре сама да се оправя, не го виждам. Но и няма да съм толкова жестока де.

Заварих я с чувал по средата на стаята. Още не мога да стигна балкона, за да простра, но част от пода се вижда.





Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.09.17 16:19



Ааа, виждаш ли има напредък, пък ти си се закъхарила

Да ти кажа, и стаята на сина не е от най- подредените, особено леглото. И една вечер му викам- Направо ми е неудобно, ако някой дойде и иска да види стаята ти. А той най- спокойно ми отговори : " По- добре да не я вижда". Те, т'ва е положението. И хич не се и притеснява. Спокойствие от всякъде



Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор expat ()
Публикувано16.09.17 16:55



Няма да пробваме, но съм сигурен, че няма да остане гладна.

А ти трябва да имаш повече доверие в нея. Днешното поколение е по-оправно.



Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано16.09.17 22:39



Пак съм на латиница...

..и ще страдам!
Ама не разбирам твоето страдание...май на всички подрастващи стаите им са такива...моето не прави изключение...



Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.09.17 23:04



Жива и здрава да ти е!
Ще установи какво й се учи и работи. Много млада е още. Има време.


Това с преспиването се нарича ,,пижамено парти" ли? Правят го учениците. Така съм чувала.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Гледам си...нови [re: Bezsynna]  
Автор blood2 ()
Публикувано16.09.17 23:07



Сигурно нейното е криза на средната възраст.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.