Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:40 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Вкиснатите съображения на Трикинови  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 14:25



Малка, мъничка дилема
предизвиква тази тема




Единственото ми вкиснато съображение днес е един криспи сайдер, награда за петъка



Но ако някой има вкиснати съображения, като например грозна колежка или неприемопредаващ колега, нека си каже



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.09.17 14:45



Веднага се присъединявам към вкисването ти

.
Вчера аз бях като катализатор за вкисване , днес съм ларж . След малко ще ходя за мръвки, че хладилника е твърде не само вегетариански, а направо вегански



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Ludo2]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 14:54



Твърде е наболял проблема пържолен значи



В моя хладилник има мляко, кашкавал и кутийки с готова храна. Нямам фурна, нямам котлон, кухнята е в процес на построяване, но нацелих едно много яко готово индийско, лютииии та се не трае.

Никво вкисване днес



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.09.17 15:03



Твоят хладилник направо е препълнен

. Внимавай да не ти се откачи вратата, като на Трола
Тук не ми стиска да си поръчам много лютиво, хапвала съм само леко пикантно индийско. Да де, то какво индийско е, ако не е люто, ама



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 15:11



хахах вратата на Трола

уникално

по-добре да споменем маникюра



ПС. Изчервам да пазарувам и аз



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано15.09.17 15:16



Набутвам се с два ремонта, амортисьори, пружини, тампони, шарнири, носачи, биелети, лагери, а и труд.....едни пари ще се изваждат. И тва на едната,- на другата просто купуваме втора за другата, щото не ни се купува трета за първата. Един вид, донор, вадим двигателя. Мръсни компютърни системи, мож да е изгоряла спирачна челюст, и то минава в авариен режим.

Иначе купих две кила сардина на примоция, гръцка, ай викам те польвината гърци са рибари да ги подкрепим.

По принцип ми е нервно, но аз и да спя съм нервен, кат знам че ще се събуждам и спя нащрек.





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.09.17 15:17



Страхотен е! И аз смятам, че перфектния маникюр е червен!





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Ludo2]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 15:20



Мерси

То туй ни остана, маникюрчето



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 15:23



Цял ремонт и аз набутвация. Всичко ще ми е компютри на мен, не знам дали ше мога си пусна печката



Въй, и аз спя нащрек. Понякога спя, и сънувам, че спя и се събуждам, и взема че верно се събудя. Ей това е ужас



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.09.17 15:23



Едвам си събирам погледа след твое писание






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.