Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:11 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.09.17 23:22



Въй, и аз спя нащрек. Понякога спя, и сънувам, че спя и се събуждам, и взема че верно се събудя. Ей това е ужас

Разбирам те изцяло, обаче, позволи ми да разкажа и аз своите ужасни сънища.

Един от първите ми кошмари бе, когато аз сънувах, че ме преследва змия... Бягах, стъпвайки босо върху изсъхнали тръни и всяка стъпка ми причиняваше остра болка.

В един момент змията ме настигна и ме ухапа по дясната пета със своите змийски "спринцовки", нейните зъби; събудих се и осъзнах – ритал съм насън и котаракът, спейки в краката ми, ме одраскал.

После гледал Терминатор 2 в кино Сердика и по-късно сънувах, че съм в бар с две момичета, които се разцепваха наполовина като Т-1000 след изстрел с пушка Спас-12 в главата.



Веднъж сънувах, че майка ми е вещица, разказвал съм ви го този сън вече.

Сънувах, че съм пешка върху безмерно голяма шахматна дъска.

Друг път сънувах, че съм в редица от безброй човека, всичките наредени на покрива на някакъв блок, и от всеки 100 – само един бива пощаден. Имах късмет.

Сънувал съм асансьор, чиято кабина внезапно започва да се върти като центрофуга и аз трябва да бягам като хамстер.

Или пък, че хващам асансьора на небостъргач в строеж– отведе ме в облаците, където имаше само една греда и аз не посмях да премина, защото се виждаше, че резултатът ще е самоубийствен.

Сънувах, че слизам от над 27 м по водосточна тръба.

Сънувах Пирогов и моргата.

Сънувах смъртта.

Много е неприятно да се събудиш, докато си все още в сънна парализа, отнема време докато се ориентираш къде си, кой, и какво се случва около теб.

Онзи с майка ми – вещица – беше може би най-травмиращ.

Ей това е ужас.

Редактирано от Nuke Dukem на 17.09.17 02:20.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.09.17 23:46



...но нацелих едно много яко готово индийско, лютииии та се не трае.





Специално от тези, ако има желаещи да се пробват, мога и да изпратя:




ПП: Едрите и ярко червени са за много силен стомах, не ги бъркайте с Капия.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 00:44



Ох, тия вежди, момчетата с техните мъки по бръснене ряпа да ядат.





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: sister_aa-229660]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.09.17 00:46



Приключенка! Нали не е за нещо лошо? Щом се усмихваш... надявам се да не е.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 07:46



Не харесвам неща в алуминиеви кутийки.
Още от комунизма, пробвах бира в кутийка, ми мбаси индустриалния вкус, а изглеждаха така вкусни по филмите





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 07:50



Пиле, направо си трии постингите че ми лазиш по нервунгелите с тия изтръкани снимки. Послушах Безсънка и чета в разгънат вид, един цел екран "имаге нот фоунд ор вас ремовед".



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 07:53



Намерих бемеве от 1988, седма серия с ръчни скорости! Десет хиляди иска за него гада, а с автоматик такова е три хиляди! Нервно ми е и на мене.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 08:01



Оня ден един клиент ми донесе една торба с полска луканка. Много съм некадърен да поддържам професионални отношения.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 08:08



Чух часовника, телефона тоест. Не исках да ставам, дори да лягам не исках като знаех какво ме чака като стана. Заспах пак, събудих се пак от телефона, оня ужасен сигнал петнайс минути преди среща. Не съм се къпал два дни, имам 15 минути. Предстоеше да ме разкъсват на парчета на тая среща, добре че онлайн.

Така ми започваха три дни от седмицата, за другите два не лягах. Не знам защо така я карам, не питайте.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.09.17 08:15



Бюти ис ин те ай оф тхе бехолдер. Нямам епъли. Били бютифъл, ма като им гомно софтварето, дори не ми харесват. Покажи на един комунист Айн Ранд, може да реши че е красива. Дай му да прочете една нейна книга и нищо красиво няма да остане в образа и.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.