Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 20:06



Мерси за това за ръчичките. Наздраве! Хубаво е, че е петък и утре ще ставам когато си искам.

ПС. Кухнята се очертава готова другата седмица, но остава нов под да се сложи.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 20:08



Колежките обаче ярко почнаха да схващат защо съм им натресена като междинен шеф

А така, нека им





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано15.09.17 20:12



кат знам че ще се събуждам и спя нащрек

Това ми звучи познато. Срещу работен ден много трудно ми се доспива. Имам чувството, че както затворя очи, и ще трябва да ги отворя и да потегля. В един, в два, в три - направо насила си лягам. А срещу почивен ден съм заспивала и в седем вечерта. За срамотиите. До посреднощ мога да върша хиляда неща, а дойде ли почивка - като децата се гътвам с кокошките. Точно когато мога да си легна късно и да лежа до обяд, аз точно тогава се размазвам и заспивам рано и съответно се опулвам бодро в шест.





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано15.09.17 20:32



Тъкмо написах на Тирти, че точно в почивките се будя в ранни зори. Но хубавото е, че към обяд пак ми се доспива иииии ако нямам излизане, си лягам обратно да спя.

Остави, даже в момента ми се дреме. Щом съм гладна, а ме дърпа възглавницата, смятай... Ако не пиша по-късно, значи съм отплувала.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано15.09.17 21:15



Цял ден съм на тема маи, ацтеки и др. цивилизации от Mesoamerica и не ми остана време за съображения. Нямам колежки, но като се замисля, не ми и трябват. Нещо така по-покорно, като секретарка или асистентка, предпочитам.



...and that's all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 15.09.17 21:21.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 21:19



Лека ти нощ

аз монтирам шкаф за охлаждане на вино
Но скоро и аз отплувам.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.09.17 21:21



Милитарче, тия ацтеки, никва файда от тях. Правилно си се насочил към асистентки



Някое съображение по някое време няма да е лошо де



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано15.09.17 21:27



Файдата е относително нещо, малко е tricky, дет се вика. На финала се гледа кой на кой кон е заложил, пък аз обичам големите коефициенти.



...and that's all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от M1l1tary M1nD на 15.09.17 21:28.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано16.09.17 21:28



Пак изпуснах нещо в темата, но като отиваш да пазаруваш, се сетих за ергените в магазините за хранителни стоки.
Последно, има или няма такива?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: saksun]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано16.09.17 22:22



ох, темата и аз не помня за какво беше, нещо за петъка и готиното настроение, но за ергените е сериозен въпроса



Значи, събота вечер, тъкмо одеве, лежа си на дивана и се чудя дали да си оскубя веждите или да си дръпна мустака по едно време ме осени идеята да купя пица.
Речено сторено. Ставам, паля колата и директно в пицарията. Даже чорапи не сложих, боса в маратонките дет се вика. Отивам, поръчвам и сядам на една маса да чакам поръчката. Обаче си забравих телефона и блея наоколо. Гледам, по едно вереме, някакъв субект, изпънат кат конец, обаче панталоните му неизгладени. Викам, тоя или е ерген или жена му не го глади. Поръча си пица човека, седна на съседната маса, която се оказа на метър от мен и започна да си човърка телефона. И аз нали нямам телефон се забавлявам да гледам неговия Той ме поглежда под око, викам, добре, че е тъмно и не ми вижда мустака, особено веждите, по едно време му викам, тоя апп и аз го имам хаххахаахи се заговорихме никой не искаше да казва къде работи, потайности големи накрая призна, че е полицайче, ергенче, добави ме в снапчат, аз благославях всички богове, че е тъмно и не се виждаха босите ми крака и веждите.
Та. ергени дебнат отсякъде




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.