Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:13 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Джибринови [re: T a n y a]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано03.11.17 20:10



Грозде с датско синьо сирене :))



Тема Re: Джибринови [re: Trickyy]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано04.11.17 16:11



и аз на Конференция, ама не в Дания, а в София. :)



Тема Re: Джибринови [re: T a n y a]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 21:22



Аз мога да проверя кой откъде пише, но никога не проверявам, та все си мисля, че си някъде далеч, не знам по каква причина. Когато някой отдалеч си дойде до България, е редно да призове за кафе! Само да спомена де.




п.п. Пропуснах - от друг град до София също важи!

Тук е моментът да кажа, че отдавна не съм обявявала клубна среща, просто защото си мисля, че половината от компанията няма начин да дойде и ми е някак неудобно да се фръцнем няколко софиянци, а другите сякаш пренебрегнати...


Редактирано от Bezsynna на 04.11.17 21:26.



Тема Re: Джибринови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.11.17 21:48



е редно да призове за кафе!
Некой мръстник ще си помисли за райбер тука





Тема Re: Джибринови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано04.11.17 22:39



Ааааабе ако си ти, няма да ти се размине!



Викам ще ни обявят за клюкарки с таз женска покана, той за райбери се разтревожил!



Тема Re: Джибринови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.11.17 02:42



Викам ще ни обявят за клюкарки с таз женска покана, той за райбери се разтревожил!

Мръстника в мен, моля да го извините





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: holi_day]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано08.11.17 11:32



Здрасти.От онази събота преди две седмици не съм пил.Не ми липсва за момента.Само за няколко дни си взех 15 сд-та със класически бестове.Дио,Мейдън,Уайтснейк,Бон джови,ЗЗ топ,Гънс ен роузис.Поръчах со Малмстийн,.айк олдфиелд и Ван хален по интернет и ги очаквам.Заедно с две тениски на блу ойстър култ.Станаха ми любима банда само за десетина дни слушане.


Вчера забих гвоздея в колекцията,Смоуки.

В момента даже ги въртя докато пиша и си пия кафето.

Добре се справям за момента.При последното парти което беше миналата седмица у познати бях шофьор.Но и поразпространих слуха че ще ми сменят лекарството(антиколагуланта) с друг и като цяло няма да мога да пия/Реално аз искам да го сменя с другото,новото-при което не се налагат чести изследвания на протромбиновото време.Но все пак честите хемороиди,кръвоизливи,кръв от носа,венците и пр..бяха предтекста да кажа че трябва нацяло да изключа алкохола.Имам си идеалното извинение за алкохола.Цигарите ги спрях много отдавна,като изключим няколкото издънки да запаля покрай концерти.Не съм пропушил обаче.Затова ,така е по-добре.Ще има съмнения сигурно,българина много се съмнява когато някой не пие.Но аз имам епикриза дълга до земята,така че имам идеалните извинения.А всъщност нещата стоят малко по-различно.Но българина като му кажеш за зависимост обикновенно ти казва че си внушаваш и нищо ти няма.

И че едно-две няма да са проблем.Изобщо българите трудно вдяват за какво иде реч.

Ако не пиеш,значи си болен.


Редактирано от Secret face73 на 08.11.17 11:33.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Secret face73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.11.17 12:57



за непиенето - браво, много добре
сега никакво отпускане
ясно е, че можеш и да не пиеш

за останалото - за натиска на околните
сега е модерно и да живее човек по-здравословно
както си цар на обосновките, анализиране и обстоятелственост,
подготви си няколко готови реплики, като:
- пречиствам организма си/детоксикирам се
- ще шофирам по-късно
.....
и други такива
а най-доброто измъкване винаги е с шега
- тази седмица съм влюбен в един безалкохолен коктейл или фреш от .... и никакъв алкохол не може да ме съблазни
- обзаложил съм се, че ще пия с приятели чак като се прибера в България, дотогава трябва да спазвам дадената дума
- за завършването на сина ми /на колежа

/ съм приготвил бутилка ..... /не зная какъв пример за маркова скъпа бутилка да дам/ и дотогава само ще си я мечтая, та да е по-сладко
- с жена ми сме се обзаложили - колко време тя ще издържи без шоколад и колко аз без алкохол. който спечели - другият му дава 5 хил. евро. както съм безработен, добре ще ми дойдат тези пари
ти по-добре ще си ги съставиш тези реплики
на мен, като ми кажат - еееее, ти няма ли да пиеш?!
казвам нещо небрежно от сорта - и без алкохол ми е весело - и сменям темата без да акцентирам ще пия ли, няма ли
коя е тая компания, дето се е събрала да гледа точно моето пиене или непиене
освен да е някоя да ми гледа сеира или пък аз да съм се концентрирала в искрящите чаши наоколо и да си мисля, че на хората наоколо им е толкова важно моето не/пиене /последното беше от сорта "казвам ти, щерко, сещай се, снахо"
особено това с шофирането ти е такъв готин коз, който в поне 50 пр. от случаите ще работи
още няколко реда и ще те бия по многословност
щях вчера да пускам 1 песен на W.A.S.P. - hold...
eто я

що така харесвам песни, съдържащи hold
снощи слушах за лека нощ James Bay - Hold Back The River

ще взема да си направя плейлист такъв

накратко
хареса ми доклада ти
продължавай

Редактирано от holi_day на 08.11.17 12:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.