Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано31.10.17 14:16



Аз на бейлиса му викам боза. Много вкусна боза.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано31.10.17 14:22



Умрем за боза, не помня от кога не съм си правил. В България пих, пих, белким ми втръсне, но тя и бозата вече не е боза, няма да резни. От невръстен съм пристрастен към бозата. Тоблерон заменях за голямо шише боза.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано31.10.17 21:53



Малее, а едва е вторник

Аз от вчера съм в петък. И днес така. Шантава работа.
Стиснала зъби си викам - още малко, още малко. То малко не е, но чувството някак се настани.





Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано31.10.17 21:55



Умрем за боза, не помня от кога не съм си правил.

Това значи ли, че имаш рецепта? И в интернет има, но питам за проверена. Ще съм признателна, ако се сетиш да напишеш.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано31.10.17 22:13



Сънувах се самодива. Планетата бе празна. Само гори. Е бях объркала гората. Странна работа другата гора. Добре че са събудих, карам автобус, дълги протяжни курсове с сънливи пътници, и после съм заварчик. Един вал, бие между два центъра, но заварката дърпа, почнах го от кривата страна, не стана, с коляното го натиснах, изпука, четри тона машина 35 инча гуми. А съм самодива, единство на противоречията. Никога не съм си купувал червило, тва ако някой са не сети да пита да не съм гей.

Ти, кво заварява последно ?



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.11.17 00:06



Имам, ще я потърся. От немец е компилирана, немец, който специално е тръгнал да издири историята на бозата и да сглоби баш рецепта. Закваската голям зор, бе зора ми е че не може като решиш днес да я приготвиш за утре.



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Trickyy]  
Автор Secret face73 (Human)
Публикувано01.11.17 10:30



Блаженни сте вие които можете да пиете по един-два сайдера и да спрете.
Не всички го могат. Не и хора като мен. Ако един-два пъти успея да мина с един до два сайдера или питиета, след тези един-два пъти се отключва жаждата.
Онази жажда, която те кара понякога тайно да си допиваш или обръщаш някоя чаша отгоре.. като те е срам че хората ще видят колко налиташ на грамажите. Отдавна вече не обичам такива реклами за релакс с питие или две.
Но това си е болест, и то много коварна. Не порок, а болест.




Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Secret face73]  
Автор M1l1tary M1nD (ɡoʊl&)
Публикувано01.11.17 11:25



И аз не мога да се спра, затова изобщо не започвам. За година и половина съм изпил няколко глътки червено вино в един случай.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: Secret face73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.11.17 15:04



да опитаме да си помогнеш
пусни 1 тема, в която само с 1 изречение /естествено не безкрайно и с безброй анализи в минало време/ пиши само постигнатото за деня
напр. днес много ми се пиеше уиски, но успях да се въздържа
или
през нощта отидох да щурмувам шкафа с бутилките, но не си сипах.
т.е. съсредоточи се върху това какво преодоляваш и какво постигаш

дневник без излияния, с факти
кратки, ясно



Тема Re: Вкиснатите съображения на Трикинови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.11.17 16:52



Социално налягане, това жените измисляте най-одвратителните мъчения



Прави си един ексел спредшит, таблица, тайна. Колонки:
Дата, Повод за изкушение, Напих са

В колонките след датата се слага само 0 или 1. Нула означава "не". После може да си прави графики, статистики, да си ги принти и да се любува, като се едно ние както си четеме умните постинги и се възхищаваме на себе си, самодоволство дето вика тиртирлин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.