Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема Финтроле как върви работата?  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано10.09.17 03:25



Кажи нещо от новата работа, похвали се, оплачи се..
Хлебарския занят е тежък, има нощни смени и боли кръста от него но пък доставя удовлетворение от свършеното.

chronic kvetch


Тема Re: Финтроле как върви работата?нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано12.09.17 01:24



Какво да ти кажа, боли кръста да. Трябва да се яде. От друго съм разочарован аз, че левите тук се издъниха. И сега ше трябва искат не искат да са в коалиция с десни и с други партии. Днес за първи път в живота си гласувах за лява партия. За уж по-социалната и ориентирана към хората.
За съжаление не съм на кеф че отново свинята-майка Ерна Сулберг ще е отново министър председател. Все едно да ти е кеф че Бойко отново е на власт заедно с Герб.
Честно.. колкото и да не харесвам политиката, мисля че това общество тук има нужда от справедлива промяна. Не казвам че искам да стана партиец.. но бих се включил като помощник или активист към организации, които искат истински да помагат на онеправданите работници и хора които са преживели кошмари от институции и властта.
Ако няма такава организация в Норвегия, значи е време да се създаде.
И ми се иска да оставя своя отпечатък в борбата за справедливост.
За да не могат и още подобни на гърка и норвежката змия да се измъкват безнаказано и с ехидни усмивки.
Някой трябва да ги почне такова. На съвсем друго ниво. Като кауза и борба.
Ясно е че капиталистите и дясните са зад тях и с тях.
Така че искам да наказвам справедливо работодатели.
Работя в момента.. Ама да ти кажа честно.. не го чуствам вътрешно като призвание. Макар че давам всичко от себе си. Мисля че друго ми е призванието. Да се заговори за мен в публичното пространство, в действия.

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: Финтроле как върви работата?нови [re: Catch 22]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано12.09.17 07:40



Май нямаш таланти, и си с лоши гени ?





Тема Re: Финтроле как върви работата?нови [re: tirtirlin]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано12.09.17 12:16



Напротив,имам таланти..да бъда Че гевара да речем.Да убивам, имам таланти.
Вярно,други ще дойдат..но и тях ще отстрелваме.Винаги ще има други след мен.

Ела да видиш талантите ми.Изкарвам по 250 кр на час нощем.
Работа на която ти няма да издържиш и половин час.

Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 12.09.17 12:17.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.