Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: сърцето?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.09.17 12:47



стихчето ме замисли...: )
за какво човек тъгува и кога тъгата си отива...


...не знам Щоко, Аз не драма човек... :)
Тъгата идва при всеки човек за малко или за много.
Когато човек я пусне да си хооди... си тръгва на мига.

Ето стихче назаем ..

Нетипично, безглаголно и... неразбрано

Тъжни поети,
тъжни писатели -
чувства преплетени,
с думи ваятели.

Празни пространства
в душите ни - скитници.
Някак безгласно
призовани орисници.

Окови безсмислени -
за тленност напомнящи,
от себе си зависими,
за другите страдащи.

Илюзии безумни,
ненужни обрати.
Пълнолуния безлунни,
непохватни похвати.

Пращясали спомени -
безбляскаво лустро.
Чувства разголени -
тъжно изкуство.


Светла Стайкова



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.09.17 15:01



Не мога да повярвам, че толкова умен човек като теб все още не се е оженил... А може би си женен already?

Приличаш ми на един приятел, който има две деца, математик (абсурд е аз да кажа нещо повече за този човек). Никога няма да забравя него или да го изоставя; но ти не казваш нищо съществено относно себе си, което, в Интернет е разумно, не е ли?

Относно духовността, оказва се, че живеем в материален свят, освен това – каквото виждаме, то е само една малка част от необозримото.

Кажи ми – какво има отвъд видимата Вселена?



Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.09.17 15:37



Аз съм глупав.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.09.17 15:53



Защо пишеш това? Как ще докажеш тази хипотеза? Деца имаш ли?



Тема Re: сърцето?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.09.17 16:12



той няма да ти отговори, но на мен ми написа в някаква тема и после се изтри "като свикна без жена и вече не ми трябва "
това означава, че в момента няма
от малкото, което съм чела от блъди, той се пише за глупав, не помнел, нищо не знаел и не можел и тинтири минтити
питала съм го какви умения и способности има и какви книги чете, но не ми каза

Нюк, интересно ми е как ти си направи този извод, че е умен и математик, някъде писал ли го е или интуитивно си го усетил
аз го мисля същото, мисля, че знае английски и разбира от компютри
мисля също, че не понася глупавите и мързеливите хора
и съм сигурна, че се харесва, защото дори хората в депресия се харесват, а той се смята за повече от другите - те са глупавите, незнаещите, дрогирани и неразбиращи живота
защо по дяволите някой ще играе роля на олигофрен 10 години!?!



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано22.09.17 16:17



искаш ли да ти кажа какво липсва на играта ти?





Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор blood2 ()
Публикувано22.09.17 16:22



Да.



Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.09.17 17:30



Усещам го интуитивно и дори бих допуснал с много висока степен на вероятност, че познавам него лично, но това е само хипотеза. Начинът на неговото мислене е досущ както на моят приятел's, когото никога не бих предал. Нямам доказателства, с които да подкрепя това, но, както се казва, едно нещо или е вярно, или не е. За момента не може да се потвърди или отрече, няма достатъчно информация.

Обаче изобщо не го намирам за глупак, въпреки че той понякога все твърди, че бил генетична грешка. Това е единственото, което бих могъл да твърдя със сигурност засега. Останалото не е важно и не ме интересува.

Ако покаже себе си на снимка, аз веднага ще разбера дали този човек е моят приятел или не, ама Блъд2 не показва нищо, хитрецът.

Както и да е, аз за себе си съм установил, че Блъд не е генетичната грешка, за която се представя. По-умен е от това, което твърди, че е.

В крайна сметка това не ме интересува съществено. Понякога се случва да припознаеш даден индивид за друг, човешко е да се греши.



Тема Re: сърцето?нови [re: blood2]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано22.09.17 17:50



Аз съм глупав.

Възхвала на Глупостта.
Еразъм Ротердамски



:).



Тема Re: сърцето?нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (лято..)
Публикувано22.09.17 22:40



от малкото, което съм чела от блъди,
Напротив, всичко си прочела от Блъди. От 10 години е така...едно и също! И после не бил манипулатор..: )))
Разбира се, че е умен и то много умен...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.