Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:43 16.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 21:34



няма да ти се обидя





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 21:50



а какво значи за мен да е ОК...
има двама участници...стига да няма насилие..а това да се харесва и на двамата...ми е Ок, но аз не бих се интересувала от това, даже и да гледам..защото не ми е интересно...т.е. и да видя ще го задмина.
Ако обаче мъжът насилствено е поставил жената в това положение..ще ходя и ще му забия едно круше...без въобще да се замислям...
А относно дъщеря ми...тя има пълната свобода да прави каквото поиска..стига това да и харесва...но и тя не е от покорните...
Принцеске ти го приемаш това за унижение...а за двамата може да е просто игра...ако е игра де..а може и двамата да се забавляват като скандализират обществото...
но...не искам да обсъждам мисленето, живота и разбиранията на другите..техни са си...аз си имам мои...





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 22:14



това не го приемам аз
БДСМ е насилие и унижение, в случая на публично място
доминантност и подчинение
и казваш, че всеки може да си прави, каквото си иска





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.09.17 22:23



У вас си е ваша работа, визират се публичните места щото има подрастващи коит попиват. Нуждата от морал е да ни пази от нас самите, от диаболичната ни същност дълбоко затрупана от нормите. Не осъждам ли някой от желанията си, не се знае докъде ще стигна.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 22:29



научих се да не съдя...хората, забавленията им..и това което харесват...
всеки има право да прави това, кото го прави щастлив и доволен и ако няма насилие а е със желание от двете страни всичко е ОК...ако искат и секс на полилея да правят...: ))
НО..това е моята гледна точка..всеки има право на своя...
лека и на теб Принцеске...



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ШокоЛаДа (лято..)
Публикувано08.09.17 22:31



е как бе...за да опазиш себе си от желанията си..съдиш другите..екстра! Лицемер!
на теб няма да ти кажа лека нощ...





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 22:32



лека, мека и сладки сънища, Шоколадке!





Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: ШокоЛаДа]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано08.09.17 22:43



Бе кво се зора да пиша като ти щме прочетеш както си искаш


Рано ми е за лека ношт.



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано08.09.17 23:12



нали и други ще те прочетат



Тема Re: Терзанията на младия Вертер ?нови [re: snowprincess]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано09.09.17 07:19



Не се впечатлих от казаното от Холи, помислих, че е някакво "арт" нещо си или демонстрация като ония увити с меса по Витошка, забравих за какво беше. Сега потърсих по снимката, разхождали се така и в Пловдив. Ти натъртваш на БДСМ-а, аз пък намирам за грозно и неприемливо дори "нормалното" натискане на публични места, нагънали се да се целуват и опипват като че ли ей сега ще се опънат на улицата.

Не ми се рови чак толкова в тъмни зори, но намерих това:
НК, Чл. 325. (1) Който извърши непристойни действия, грубо нарушаващи обществения ред и изразяващи явно неуважение към обществото, се наказва за хулиганство с лишаване от свобода до две години или с поправителен труд, както и с обществено порицание.

Чудя се къде е формулирано това "непристойни действия". Лично казвам моментално, че да се третира човек като домашен любимец е непристойно. Въпросът е какво казва законът. И макар да смятам, че конкретното изпълнение Е нарушение на обществения ред, най-малкото защото всява смут, признавам, че не може да се кръсти "грубо". Не знам дали е неуважение към обществото. За мен и гей-парадите са демонстрация на неуважение към общоприетото.

Дори да си въобразим, че трябва аз да формулирам забрана и мерки в закона, не се сещам как може да стане. Ако забраната не включва само съвъкупление, а повече неща, свързани със секса, то и голите пъпове и прозрачните блузки може да се вземат като подкана и следователно нарушение.

Около голата гърда за кърмене в мола може да се намери нещо по въпроса като буква в закона, но ще погледна после. Ако не е станало ясно - това с каишката хич не го приемам, да си се теглят и лижат по къщите, а не навън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.