Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Странно,нови  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 18:30



досега си мислех, че момчето от Меден Рудник наистина е убиецът, но това, което прочетох ме накара да се съмнявам:

Майката на Иван:

"Не може да извърши такова престъпление, на мравките път прави. Ходи да помага на хората, питайте ги. Грижи се за чистота!“, твърди тя. Съседи потвърдиха, че Иван помагал, чистил градинката пред блока, ходил до магазина. Mайката Донка е била у дома й в блок 96 в бургаския ж.к. „Меден рудник“, заедно със свой племенник. Според майката е абсурдно Иван да е носил нож. В петък тийнейджърът бил на плаж, след което се върнал вкъщи и после заминал за Братово, където е баща му. В неделя се върнал от селото, изкъпал се и излязъл да играе с децата. По-късно следобед се чул с майка си, когато тя се прибирала от работа. „В 16 часа ми се обади да ме пита дали да ме чака на спирката, отвърнах му: „Недей“. Каза ми, че ще ходи до магазина, а аз му казах, че нямам пари в мен, затова да ме чака да се прибера. Аз като си дойдох, той отиде до магазина и после си дойде вкъщи. Той не е агресивен, той е страхлив, другите деца го бият, той се дърпа, не посяга“, разказа Донка. Тя е категорична, че не знае за познанство с Никол.

Профилът му във фейсбук е бил хакнат и възстановен след смяна на паролата.



Прочетох и коментарите отдолу под статията. Има нещо много странно в този случай, въпреки че първоначално смятах, че всичко е ясно...

Редактирано от Lucky Eva на 22.08.17 18:40.



Тема Re: Странно,нови [re: Lucky Eva]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.08.17 19:07



Възможно е той да не е убиецът, а някой друг.



Тема Re: Странно,нови [re: dama spatia]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 19:10



Възможно е също да е някой от обкръжението му, дори да му е дал телефона на момичето и ножа, както и да му е хакнал профила и да го е заплашил.



Тема Re: Странно,нови [re: Lucky Eva]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано22.08.17 19:19



Напълно е възможно. Колко случаи има, в които невеинният е обявен за еиновен, защото всички улики сочат към него.



Тема Re: Странно,нови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.08.17 19:48



Направи ми впечатление изразът "като малко дете". Едно разочаровано и ядосано малко дете може да посегне с нож без да осъзнава, че може да причини смърт.



Тема Re: Странно,нови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 20:16



Да, изглежда, че момчето не е съвсем в ред. Може да го е извършил, а може и да прикрива някого, ако го е страх от него. Самият му защитник каза, че е давал много противоречиви показания.



Тема Съседи подготвяли подписка в защита нанови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 20:43



Иван:



Възможно ли е нищо да не са открили в дома на Иван? Точно обратното се тиражира в повечето медии...



Тема Оплакал се на сестра си, ченови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 21:08



някой му е откраднал профила:

"Майката на Иван каза, че синът й се оплакал, че някой му е откраднал профила и поискал от сестра си да му направи нова парола. Ако съдът го признае за виновен, ще му бъде наложено наказание от 3 до 10 г. затвор. Родителите на Иван още утре ще внесат документи и ще обжалват мярката му„задържане под стража”.



Възможно ли е някой целенасочено да е искал да убие момичето и да е подготвял убийството като е натопил това момче?



Тема Re: Оплакал се на сестра си, ченови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.08.17 21:29



Не виждам на кого и с какво може да пречи едно единайсетгодишно дете, та някой целенасочено да поиска да го убие.

Подтисканите, обругавани и нещастни в себе си хора са склонни към резки постъпки. Големите усещаме кога гневът опасно се надига и опитът ни е научил да се владеем, но младежът е дете и трудно би разбрал какво се случва с него. Може би ти се иска да не е убил момичето. И на мен ми се иска деца да не убиват деца. Но е възможно.


Да знаеш, че не съм чела много, чух няколко разговора по радиото и коментари в различни новини.

Бях спряла кабелната преди години у нас, за да не гледа дъщеря ми Картуун нетуърк. Там знаеш колко лесно се прегазва приятелчето или му се разбива с чук главата, става на ваденка, поотръсква се и пак си играят...



Тема Re: Оплакал се на сестра си, ченови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано22.08.17 21:38



Добре де, как така след убийството е отишъл да си играе на криеница? Най-малкото е щял да бъде опръскан с кръв. Нали раната на момичето е била артериална, а съседите не са видели кръв по него! Все някой е щял да я забележи тая кръв.

Пък и майката казва, че у тях не са открили нито нож, нито телефонът на момичето. А и това с открадването на профила на момчето е доста интересно.

Да не говорим, че той може изобщо да не е бил в този 108ми блок. Какво са правили там, като не са имали познати.

И какво е това наргиле, с което ни баламосват. Къде е било то? Нали има специални подготовки за пушене на наргиле, не е толкова просто. Нещо ми се губи логиката в случая...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.