Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:19 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Ти по любов линови  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано30.08.17 13:32



се омъжи или по сметка?
- По глупост!



Гледам колежката и се чудя на акъла й. Търсим й гадже в момента. Логнати сме задружно няколко мадами в Тиндър, тя ни е дала списък с качествата, които не може да търпи в мъжете и ние акуратно следваме указанията.

Колежката вика, най-много готини мъже има късно вечер в магазина за хранителни стоки Брех! Не го знаех това. Една вечер викам, ми кво, чакай да проверим пазара, не че нещо търся, нито то ме търси, но да сме в крак с тенденциите все пак.

Пуснах косата, едно червило, токчета, спирала, колата, газ и право в магазина към 22 и 30. Да видя, верно ли толкова ерегени имало вечерта.
И какво се случи, ергни не видях, най-видях една позната и откарахме 30 минути мохабет. И да е имало мъже, незабелязани останаха

На другия ден, викам на колежката, готини мъже снощи не забелязах, дай да се придържаме към Тиндър

Пак ще го направя този експеримент, много ми е интересно, верно ли свободните, млади мъже пазаруват късно вечер?



Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.08.17 14:00



Как може да се хареса мъж немий ясно ! Мъжете са тъпи и ограничени, или пък ще имат друг кусур. Жената, какво толко ще се иска от нея, та да отговаря на изисквания ! Да е тиха, скромна, с цици, да е дашна и да готви. Но най вече, тиха, скромна, да не дига гири, и да не си и помисля да спори.

Трима мъже има на планетата, един е по потник, Брус Уилис, другият е Бойко Борисов, и Чък Норис, - останалите сме мухльовци.



Тема Re: Ти по любов линови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано30.08.17 14:05



А де! И аз тва й викам, За какво ти е мъж

Аз си ям китайско и хич не ми пука!
Иначе, цици има, не кат да няма



Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.08.17 14:10



Щото трябваше да сме като антилопите в Серенгети, там кратера Нгоро Нгоро.

Мъжка антилопа си, - фащаш, ебеш и пускаш на свобода да си тича. Какво ще и запомниш, те номера нямат, по рога и цвят подобни.

в едно прераждане бях зебра там, но изведнъж ме изяде лъв и са отървах.



Зебра

Зебра съм !
Млада съм!
Много сме!
Нагъсто сме!

Предполагам вкусни.
Тичаме!
Все ни гонят!
Кога ще пасем?

Писна ми!
Да гледам раирани задници!
Хиляди!
Писна ми!

Бели и черни ивици,
подскачат,
погледа се премрежва.

Ужас!
Ще цвиля!





Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.08.17 14:15



Мен ся, ена китайка, вика ми че съм голяма работа ! Е ! кво ми казваш че съм голяма работа, като аз знам че съм голяма работа ! Ма миризлива ли ?




Мен жените ма измарят! Вий, вий като сте жени, бе как са траете самите вие самите себе си бе !



Тема Re: Ти по любов линови [re: tirtirlin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано30.08.17 14:22



Мен мъжете ме измарят! То тиквички да му пържиш на терасата при 40 градуса жега, то мусака

Откачам вече! Ма любов ли е? Любов е! Пържи тиквички тогава



Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.08.17 14:32



трябва си очета, за да се видят къде се крият мъжете
невидимият





Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.08.17 14:35



Добра смешка!



В моя магазин наистина ако вляза късно вечер, почти всички останали клиенти са мъже. Дали са свободни на челата им не пише. Може би жените се страхуват да пазаруват по нощите. Но като каза млади - младите ходят на тумби и обсъждат с какво да се напият.



Тема Re: Ти по любов линови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано30.08.17 14:39



Не така с тиквичките! Аз тях ги нямам за готвене! Явно много се обичам!


Толкова тиквички, колкото аз мога да изям, друг няма да устиска да ми изпържи!



Тема Re: Ти по любов линови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано30.08.17 14:39



поздравче от мен






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.