Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:32 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: София не е мръднала за 12 години.?!нови [re: Catch 22]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано30.08.17 16:35



Да им набутаме утре 6-7 гола, да им го върнем, и шведският журналист ще забрави таксита, улици, корупция и всичко, дето го терзае от нашата действителност.
Това остава в историята и статистиката, не неговите плямпаници.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: София не е мръднала за 12 години.?!нови [re: Catch 22]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.09.17 00:56



По шведската врата се отвориха повече дупки отколкот по софииските улици.





Тема Победихме Швеция!нови [re: Catch 22]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано01.09.17 15:32



Не сме набивали толкова голове на шведите от доста време.
Всъщност според статистиката, не сме ги побеждавали от 1967-ма година.
Шведският журналист да се замисли.

Вие гледахте ли интервюиращия Димитър Бошнаков? Точно като приказваше с нашия вратар, се появи проблемът с говора му, и аз сериозно се обезпокоих, че получава инсулт, но слава Богу, май сега е добре.
Той успя да каже, че от емоция му се случва това.

Аз го разбирам. Малко бях закъсняла, като почнах да гледам мача. Нали ви казах, че ще ходя на Централна гара.
Първото полувреме хванах отнякъде. Не разбрах как вратарят ни е спасил дузпа дори.
Но, когато вкарахме третия гол и оставаха някакви минути докрая, нямаше как да не подскачам пред телевизора и да моля бързо да минава времето...

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: София не е мръднала за 12 години.?!нови [re: Catch 22]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано01.09.17 16:57



Точно се връщам от София в която бях за седмица. Виждам положителни промени; Люлин 6ти микрорайон си е все още противен но и там виждам положително промени - има дежурящи полицаи по спирките и е по-спокойно и по-сигурно от преди. Хората са дружелюбни и учтиви за разлика от преди 10 години.

chronic kvetch


Тема Re: София не е мръднала за 12 години.?!нови [re: Catch 22]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано01.09.17 17:01



Гледай сега истината е че Швеция е необикновено чиста и подредена страна и на тоя журналист от шведската му камбанария България му изглежда ужасно. Но истината е че България е по средата на световната класация за обществено развитие , корпуция и развитие на технологии така че има един куп страни които са по-зле от нас. Примерно една Индия е по-корумпирана от България.

chronic kvetch


Тема Re: София не е мръднала за 12 години.?!нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано04.09.17 02:51



Така е,може би си прав.

Catch 22 and Roswell 47


Тема Re: Победихме Швеция!нови [re: saksun]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано04.09.17 02:55



Да,смазахме ги.Ама Холандия вчера ни приземи.
Норвежките ми колеги днес ме бъзикат..като Германия смачка Норвегия,донякъде ще се утешиш.


Е,аз може да харесвам Байерн Мюнхен и Германия,ама все пак съм норвежец по документи им рекох.
Поне сме спокойни че и Норвегия,пък и България ще пропуснат световното.Даже им префложих днес..да си направим отделни европейски и световни първенства на отпадналите инвалиди.
Може пък и да предизвкаме интерес.
Б отборите и по-неможещите.


Catch 22 and Roswell 47


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.