Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 19.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема фейсбук...  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.08.17 21:00



абе толкова ли е важна тази социална мрежа? и какво кара хората да споделят личният си живот във виртуално пространство?
сто човека ме питаха защо не съм качила снимки от морето...е че аз не съм отишла там да се снимам..даже и морето не снимах..запомних си го...
та..ето питам..ама ако може и отговор...какво кара хората да споделят личното си пространство и да го правят публично?...
аз пък ви споделям една любима песен на Крис...





Тема Re: фейсбук...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.08.17 21:15



Не знам за всички хора, но една част го правят споделянето, за да се похвалят къде са ходили, с кого, колко прекрасно изглеждат и т.н. И да събират лайкове, което възприемат като оценка за успешен личен живот, социален, професионален.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ


Тема Re: фейсбук...нови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано26.08.17 21:30



Аз лично ползвам ФБ единствено като виртуална връзка със семейството ми и още няколко по-ценни за мен човека. Профилът ми е затворен и не приемам нови приятели.



Тема Re: фейсбук...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.08.17 21:39



Ми, нямам обяснение каква би могла да бъде пртичината. То, аз нямам фейсбук, въпреки , че от години ме карат да си направя. Аз пък нявмам грам желание за това. Никак няма да ми е приятно личният ми живот да бъде изложен на показ. Ползвам скайп, вайбър и заради един човек, който е в чижбина вапсап, въпреки, че и той има вайбър. Преди години имах ай си кю, но отдавна вече не го използвам.



Тема Re: фейсбук...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.08.17 21:41



Аз влизам много рядко там. В последно време се забавлявам понякога с разни забавни неща като каква съм била в предишния си живот, на коя известна личност приличам, с какви прически ми отива и тем подобни.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: фейсбук...нови [re: saksun]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано26.08.17 21:46



Примерно, на кого от героите от ,,Приятели" приличаш? Излезе ми Фийби. Това е донякъде вярно, понеже и аз говоря врели-некипели в дадени ситуации.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: фейсбук...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано26.08.17 21:59



Ми радват се хората и споделят с приятели. По-бързо и практично е. Отделен въпрос са обаче тия стада от хиляди приятели, брррр. Това вече абсолютно не го разбирам.
На мен не ми е важна. Като от мен за мене си. Музика, цветя и тук-там манджи. Веднъж месечно давам признаци на живот и стига толкова. Влизам си като в дневник и не чета нищо. Сигурно се сещаш за внучето на приятелката, ми не мога да кибича там, за да проверявам на кого какво се случило.


И аз имам нещо любимо на господина, заповядай:





Тема Re: фейсбук...нови [re: dama spatia]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано26.08.17 22:05



Ти хубаво се опъваш, но дъщеря ми преди години като пририта да има, да видиш как всичко на тъгъдък разузнах!

Няма не искам, няма недей! Та и в класа й ми порасна работата - мнооо печена майка бе, има фейсбук!



Тема Re: фейсбук...нови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.08.17 22:26



т.е. хората се нуждаят от външна оценка?...
и защо им е?
аз там си споделям музика..и снимки на цветя и животни... а и ми е връзка с детето...щото тя телефона няма да си вдигне, ама във фейса ще ми отговори...: )))
но и тя не споделя лични неща...ползва го повечето пъти за чат...



Тема Re: фейсбук...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано26.08.17 22:30



около 120 приятеля имам..като някои не ги познавам но сме от години виртуални приятели..и си споделяме музика...
Сега май има някакво нова мода...на "батките"..снимат се голи до кръста..мускулите... и пускат покани наред..абе смешна работа..: )))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.