Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Свеснинови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.08.17 19:48



Снощи двама души ми разказваха емоционални спомени един въз друг. ... Тогава разбрах, че трябва да си ходя.

Това е най-шантавия групов сех койт съм чувал. Не си падам, дори съм против.



Тема Re: Свеснинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано30.08.17 12:25



Това е най-шантавия групов сех койт съм чувал. Не си падам, дори съм против.


Организми сме, кат трюфелите, бозайници, животни. Едни неща от гащите вадим, и ги пъхаме в други неща. Милиарди години едно и също, чудя се как не сме се отказале. Поумняхме уж, технологично нахитряхме, но полово все прости стоим, все тва в онва гледаме на наврем, а поейзийя пишем.
Абе прати един файл в облачната технология, намери нейната папка, и вкарай файла дълбоко в папката, чак да се издуе от тоз плътен дебел файл.

Някоя с някоя малка папчица, лелее......

Редактирано от tirtirlin на 30.08.17 12:26.



Тема Re: Свеснинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор M1l1tary M1nD (riposte)
Публикувано30.08.17 14:59



Не, не! Не ме карай да си предтавям такива неща.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Свеснинови [re: Trickyy]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано02.09.17 16:07



Добро утро!

Добър ден на свестните :)

Не мога да я подмина свястната тема. :))



Тема Re: Свеснинови [re: T a n y a]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано02.09.17 19:39



Свестният, гледаш стои си свестен, но какво прави свестният когато не го гледаш ? Мен ме притеснява наглед свестният, аз подозрителен човек, виж кофтият е ясен, той само се прави, но когато свестният се прави, това е по дълбоко, като свестен ти го казвам.





Тема Re: Свеснинови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (старо куче)
Публикувано02.09.17 19:59



За властта си прав, аз затова го обичам Бойко Борисов, въпреки че мъжката любов винаги е грешно разбрана.
Поне три пъти съм хвърлян във въздуха от трийсе двойки ръце, мъжки, не може да се разкаже, изкривяване, институция, заблуда, не знам, не го заслужавам, но гравитацията я няма. Отделно ръкавица в лицето, бяла, рапиристка, идваше от републиканско, трета, облякоха ме, като смешен пчелар, викам си, аз много фюми с Д ' Артанян съм гледал маа...
Четирстотин човека публика, попиля ме.

Две седмици жилата на задният подскачащ крак....болеше, като жила на бизон го усещах. На двайсе, офицер на военен лагер, бяха от спортното, влюбих се в плувкиня, без да искам, ей така както я гледах в очите.

Редактирано от tirtirlin на 02.09.17 20:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.