Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 28.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема лов на трюфелинови  
Автор jumbles ()
Публикувано23.08.17 09:26



Боже ... не знам какво да правя
Да зарязвам ли всичко и да се бухна в начинанието с рогите напред ... толкова е съблазнително ... мотане по горите, любими кучовци и любим човек до мен, какво ми трябва повече, да му се невиди

Има ли някой който се занимава с това?

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: лов на трюфелинови [re: jumbles]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано23.08.17 09:52



Нямам информация. Някоя българска фирма ли е почнала кампания за търсачи на трюфели?

Мой познат се цани да събира редки билки из Родопите. Първо беше романтично ентусиазиран като теб, но точно на първата седмица започна да му писва, на втората настина и накрая го ухапа някаква гадина по крака та му се наду ужасно. Отказа се. Последните събрани билки дори не си дал труда да ги занесе до пункта да му ги платят, хвърлил ги в кошчето на автогарата в Смолян и се прибрал в цивилизацията.

ad infinitum ...


Тема Re: лов на трюфелинови [re: jumbles]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.08.17 09:54



Доколкото съм чувала, трябва специално обучени кучета или прасета. Това го разправяше един познат преди години.



Тема Re: лов на трюфелинови [re: Alice in WL]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.08.17 10:41



при мен не е въпрос на някакъв ентусиазъм
потребност е
от две три години съм затворена в офис, душата ми более, не успявам да се приспособя към тази цивилизация, вече и на физическо ниво започнаха проблеми ... убивам се
трябва да се измъкна, ако искам да оцелея

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: лов на трюфелинови [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.08.17 10:45



да, без специално обучени кучета не става
но, аз съм влюбена в кучетата и присъствието в живота ми е неотлъчно
та те не са проблем
проблем са ми тънкостите в обучението им

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: лов на трюфелинови [re: jumbles]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.08.17 10:55



Аз не знам, със сигурност. Сигурно има специалисти в обучението им.

тук намерих доста видеа. Сигурно, ако потърсиш в нета, ще намериш и хора, които да обучават...



Тема Re: лов на трюфелинови [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано23.08.17 11:04



да, Евичка, видеа и обща информация как става има, но тънкостите, онези важни детайли без които не се получава най-доброто, не се споменават
но виж, за обучение от друг чове не бях се замисляла, макар че връзката куче - стопанин - обучаващ, според мен не бива да се нарушава
Но ще помисля:)

Ние, лудите хора, разсъждаваме със сърцето.


Тема Re: лов на трюфелинови [re: jumbles]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано23.08.17 11:29



Аз също не мога да работя в офис. Отказах се още преди да навърша 30-години. Оттогава винаги съм на динамична работа, а от няколко години започнах да работя за себе си. В офис, с началници, се чувствам като затворник и щях да се разболея, ако бях останала, въпреки че работата тогава беше престижна и заплатата ми беше много добра за времето. Някой да ме командва и да стоя да чакам да стане 18 часа, за да си тръгна - затворническа сага... Разбирам те напълно!



Тема Re: лов на трюфелинови [re: Alice in WL]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано23.08.17 11:39




Голям зов за завръщане ще да е било.


Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: лов на трюфелинови [re: jumbles]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано23.08.17 11:45



Не прави това което те убива.Много трудно е понякога да стигнеш до това да го разбереш.
Стискаме зъби,работим с неразположения..не знам..и аз съм в деликатно положение.Имам евентуално нов шанс за работа,пък не знам дали господ ми дава наново урока дали да се занимавам с много тежка работа която не е за мен реално,или пък ми дава нов шанс?
Искам реално нов старт,но ако ще е да съм като труп по цял ден след няколко часа тежка работа вечер..не знам дали това е шанс,или повтаряне на урока какво не трябва.Истината е че просто това единственно успях да намеря като работа.Там където исках и имах желание не стана.
За доста добри пари е,ама като се замисля човек здравето си с пари не може да купи.



Catch 22 and Roswell 47


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.