Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Никога...нови  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано14.08.17 21:35



не е късно да станем за смях...


какво значи това и на какво се смеят хората?...
страхувате ли се?..

металика?...




Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.08.17 21:55



Ще рече, че дори и доц. д-р декан-ректор професор по намкОси, може да изтърси някоя тъпотия и да се превърне в посмешище, или поне така го разбирам аз.

Иначе, да, страхувам се от много неща. Според мен става лошо, когато спреш да се страхуваш, все пак е инстинкт за самосъхранение.

Примерно за адски страшно намирам да плуваш в морето през нощта, особено ако си пил... Абсурд!





Тема Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано14.08.17 21:57



Никога не е късно да стане човек за резил - каза ли са го древните и мъдрите.
Как какво значи това?
Ами ето - от вчера сме биле в ретрограднИИ меркурИИ - а Бойко Борисов, бивш ген-сек, бивш кмет и бивш министър, веднъж, по време на втория си мандат рече, че спира всичко дорде не свършил ретроградния. Или по време на третия му мандат, знам ли го!?

Ето ти пример!

Иначе - най-различно е ,на прости неща се смеят хорицата у нас - помня веднъж на един приятел на братовчед ми, на негово РД- на 30 - понапи се, хората викаха - стана за резил, не било късно. Малък бях, не разбрах, че си да си свалиш гащите и да танцуваш е толкоз резилно, аз тогава си свалях гащите навсякъде още....



Иначе - страхувам се, да, винаги се страхувам какво ще си помислят хората за мен, макар да знам, че няма особено значение, обаче не спирам да се притеснявам. Някак от детството ми е влезло това явно....

Редактирано от NAKOlMUPUKA на 14.08.17 21:58.



Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано14.08.17 22:57



страхувате ли се?..

Страхувах се да не ми изгори агнешкото, но няма проблем, стана замечателно





ПС. Поздравче



Тема Re: Никога...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано14.08.17 23:29



Добре де..нали разбираш че този доцент, декан и незнамкакаво си..е човек..и тези звания са му в определена област...и че съвсем по човешки е факт, че не може да е безгрешен..
т.е. страх от грешки?
или страх от възприемането на другите за тези грешки? а кой може да каже кое е грешка или не? кое е глупаво или умно? или това се познава по реакцията на другите? Баси колко въпроси ме накара да ти задам...: )))
а да се къпеш в морето без да си пил..и да не можеш да плуваш?...: ))))
мии най-лошия вариант е да се удави човек...а най-добрия да се наслади на водата и нощта...: ))))

Добре де..аз дебил ли съм, като не ми пука другите дали ще ми се смеят?



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано14.08.17 23:36



Ехееее.... Бойко е пич!!! виж какво мъдро решение е взел...: ))) Ретроградният Меркурий е кофти нещо..и трябва да се спре всичко!..а има време за всичко...: ))))


мии...виждаш ли..значи свалените гащи не са резил...: ))))
Ти си ми зодиаче, земно..не би трябвало да ти пука много, защото знаеш, че всичко земно човешко не ни е чуждо...: )))


ПП коллега...дразня те за Бойко.....сега да не вземем да изместим темата към него...: )))



Тема Re: Никога...нови [re: Trickyy]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано14.08.17 23:39



Трикииииииииииииииииииииииииииииииииии......

Много се радвам да те видя...многоооо! Как си? Скоро се бях сетила за теб и ми липсваше...

......
Няма да изчезнеш пак за дълго нали?
Благодаря за песничката...теб те свързвам с музиката..винаги пускаш това, което харесвам...: )
аз съм на Жулиета...споделям..: )
макар че доста често я пускам...ама сори...аз я слушам още по-често...: )))



Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано14.08.17 23:53



Половината вицове, които ми разказват, не са ми смешни. Не виждам никаква причина да се тревожа за чуждо чувство за хумор.



Тема Re: Никога...нови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.08.17 00:12



Кажи някой, може да не стават.
А мoже да си чуствителна. Знаеш, се едно на евреин да разкажеш еврейски виц, чуствителни и те. Особено ако не си евреин докато разказваш.



Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.08.17 00:14



Добре де..аз дебил ли съм, като не ми пука другите дали ще ми се смеят?

Само ако го вярваш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.