Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:59 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Let's Driveнови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано19.08.17 02:37



А, ти с някой рицар на бял кон ще да си била в лодката!



Аз пък се возя само в градския транспорт – рейсове и трамваи, и чат-пат в метрото. От известно време се появиха рейсове с климатик, голямо облекчение за жегите. Само дето мине се не мине време и все някоя неразбрала леличка ще се засуети около бутончетата за отваряне на вратите.

В метрото пък – голям кеф. В пиковите часове е през 3 минути, изобщо не чакаш. Вярно, тъпчат се хората като риба в консерва, но пък понякога пристигаш даже по-бързо, отколкото с кола. Има интернетче, зиме топло, лете хладно, екстра е.

Пуснали са и нови трамваи. Нямат климатик, но вратите пак така се отварят, с копче, и са доста по-просторни и новички от старите.

Колата е за комфорт, иначе нищо не може да надмине метрото в час пик.



Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано19.08.17 09:30



За една яка кола, която някога служебно карах, десет години следварително се случва още хора да ме питат какво е станало и къде е, аз дори не й помня марката, а тоя постинг като го чета само, и се вълнувам, та сигурно след десет години ще помня, че Трики е карала голям Камаз, а аз не.





Тема Re: Let's Driveнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.08.17 11:40



Ох, тия кръгови са ми болна тема. Поне при мен не са така грандиозни, като емирското ти гигантско чудовище.

Загубен в пясъчна буря - яко!





Тема Re: Let's Driveнови [re: saksun]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.08.17 11:44



Започнах да чета поста ти, и тъкмо ми стана едно роматично - лодка, езеро, патета, и стигнах до момента с клатенето на лодката

Поне вече си знаеш, с диваненца - никакви лодки!



Тема Re: Let's Driveнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.08.17 11:49



В Америка какви тирове видях, не е истина, седиш и зяпаш. Даже един беше спрял на един паркинг, та го пообиколих да го разгледам, поцъках с език, попрекръстих се и се помолих да не попадам на пътя с него





Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.08.17 11:53



помислих, че е джо кокър






Тема Re: Let's Driveнови [re: Bezsynna]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.08.17 11:56



хе хе

наскоро карах и най-миниатюрната кола в живота си, едно мини беемвенце.





Тема Re: Let's Driveнови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано19.08.17 11:59



Мерси за песничката. Слушам я. Много ми пасна на настроението





Тема Re: Let's Driveнови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано19.08.17 12:06



едно мини беемвенце.


Най сладкото и най мини BMW е Isetta







Тема Re: Let's Driveнови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано19.08.17 12:11



леле има и полицейски
хаха
на мен ми заприличаха като колички,
с които "детски градинарчета" да си джиткат до детската градина и обратно

или поне да им направят площадки като по "безопасност на движението", оборудвани с пътни знаци и светофари и да си шофират там

Редактирано от holi_day на 19.08.17 12:13.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.