Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:01 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Решено.нови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано15.08.17 19:35



Ще ги дам на колега. Ако не беше станало така, щях да последвам предложението на Холи да ги намокря и разпарчетосам. Благодаря ви за мненията.



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.08.17 19:52



А коронният номер беше, понеже е по темата, да съберем афганистанчетата от съседния блок в един междувходов коридор (уж да си играем

), където се получаваше чудесна акустика, и да запалим цяло кочанче с пиратки; продаваха се навързани на общ фитил и като ги запалиш, гърмят последователно към 50-100 от най-малките пиратчици, става тра-та-та-та, като картечница...


И тия афганистанчета страшно много се плашеха от пукотевиците на пиратките, особено като почнат да кънтят стените на коридора... Те понеже идваха от военно положение, та този шум направо ги спукваше от терор.

Редактирано от Nuke Dukem на 15.08.17 19:55.



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано15.08.17 20:28



Ако Шоко чете - ей такива неща не са ми смешни.



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.08.17 23:13



Е, аз не съм мятал по тях де, просто ме викнаха да ми покажат как се плашели от пиратките. Аз не съм такъв гамен, някакви батковци бяха. :))



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.08.17 08:18



Това вече е черен хумор.



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.08.17 08:21



От криминална гледна точка, ти си съучастник в престъплението





Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано16.08.17 09:20



Подсетих(може и да съм го разказвал) се как с един приятел, като бяхме 4-5 клас, си правихме копия от клони и се целихме с тях на игрището в пояса от 20-на метра. Единия път, бая си бях повярвал, понеже той наистина нямаше шанс да ме уцели. Викам му - братле, ти няма как да ме уцелиш, просто не можеш - и започвам да си танцувам в кръг на индиански песнички и както се въртя виждам как копието лети към главата ми, но беше малко късно. Заби ми се в главата отгоре под ъгъл и аз стоя и го гледам учуден(направо възхитен). Стоя така забито под наклон 4-5 секунди и се счупи върха му. После 10-15 минути ми вади парчета дървесина от главата докато се смеехме като побъркани. Даже 10-на дни след случая бях набарал някакво останало парче и си го извадих сам.

...and that\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано16.08.17 10:29



Чета , чета...
заиграването с чуждият страх е много гадна работа...и са ми странни този вид забавления...а камо ли смешни...



Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.08.17 10:52



Но аз даже не съм участвал в манипулацията, един път се случи това и просто ми казаха нещо от сорта на "Ела да видиш как ще ги избъзикаме", аз бях само наблюдател, пък можеш ли да ги спреш батковците като си наумят нещо, 2-3 клас това.

Те даже си лакираха фишеците да боли повече като играят на фунийки, ама аз тая игра не я играех, понеже все си представях какво е да те цъфнат с едно такова по окото.

Диванета бяхме.





Тема Re: Как да изхвърля пиратки?нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.08.17 10:56



Това вече е черен хумор.

Classical conditioning в психологията -- да не се страхуват по Нова година от гърмежите






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.