Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:36 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано16.08.17 17:00



така лиииии....: )))
а ако объркаме синхрона...





Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано16.08.17 17:21



Хахаххаа, ще стане страшно-))
Зависи от гледната точка, тогава ти ще викаш - плувай, плувай, не е риба





Тема Re: П.П.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.08.17 17:40



Бих приела да съм шофьор примерно, ако трябва да карам само по прав път, без никакви завои и да е еднопосочен

Между другото, аз си направих майтап, но в интетес на истината, пътят от Димитровград до Хасково е точно такъв- без нито един завой.



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано16.08.17 19:03



миии то винаги има няколко гледни точки...

и многоо решения..: ))))
еее няма да е страшно, не искам да се страхувам...ти нали ме пазиш?...



Тема Re: П.П.нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано16.08.17 19:08




къде го този път..давай го...: )))
имам много пропуски относно пътуването и градовете в България..и ще трябва да наваксвам...: )))
Кермит - колата ми...сега си почива, ама е въпрос на време да започнем да пътуваме с него...аз съм така..гледам, чакам, докато нещо ми е непознато и нямам самоувереност и после от раз отприщване..
Ще дойда да видя къде е Димитровград и да ми покажеш пътя до Хасково......наоколо има кафета нали?...



Тема Re: П.П.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.08.17 20:24



Този път е Димитровград - Хасково или ако предпочиташ Хасково - Димитровград, както предпочиташ. Разстоянието между двата града е 15 км., прав път, без никакви завои. Значи време е колата да се приведе в действие, достатъчно е почивала. С най- голямо удоволствие ще те разведа. Да, кафета има колкото си щеш. Забележителности няма, но сме богати на кафета





Тема Re: еее...нови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано16.08.17 21:15



Аз веднъж в едно заведение, отивам до тоалетната на ЗОР по голяма нужда, свършвам си работата и чак тогава забелязвам, че няма тоалетна хартия... Добре, че поне имаше мивка в тоалетната.



Тема Re: П.П.нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано16.08.17 21:29



ще, ще...чака ме Кермит..търпеливо...: )))
Югът ми е многоо непознат...никъде не съм ходила на юг освен на морето. Имам и специална покана в Кърджали, ама и тя си чака...: ))) още мъничко да се поосвободя служебно и мисля да обиколя България...е не наведнъж...а бавно и с многоо свободно време за разсейване и шматкане...
Кафе има ли..значи има всичко...



пп а ти вярно ли си зеленоочка?...: )))
и песничка...




Тема Re: еее...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.08.17 21:41



Oтиваме с приятели на кафе следобяд, студентски град под педесе и някой си блок. Барче, кафе, пиене, сандвичи. И ме напъна по колосална нужда. Тоалетната на видно място, едва ли не по средата на заведението, баш пред очите ни. Отивам, и се захващам. Еденична тоалетна, с мивка както казваш. Не знам дали се заключваше вратата, предполагам нямах настроение да проверявам.

Чувам приближават се токчета. Много ми действат токчета, но в момента имах много по-важно нещо. Спират токчетата пред вратата и се почуква. Без изобщо да мисля викам "Да", и мацката влезе. Баси. Съседните маси избухнаха в истеричен смях. Като излязох след няколко минути пак прихнаха се смеят и заръкопляскаха.



Тема Re: П.П.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано16.08.17 21:53



След многото служебни ангажименти, човек има нужда от заслужена почивка, за да се зареди с нови сили

Кърджали е един чудесен град.Бих казала дори, че е много по- хубав от Димитровград, даже ако щеш ив архитектурно отношение. Казвам ти го от лични, много лични впечатления, защото Кърджали е ..... родния ми град Ами, признавам си без бой , зеленоочка съм Много тъжна тази песновка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.