Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Никога...нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано15.08.17 00:33



Вярваш ли ми, че един виц не помня...един!


разкажат или прочета и дотам...: ))) а дори и да се захиля пак не го помня...


пп водолейска безцеремонност...: ))))
позната ми е....
мислиш за нещо, ядосали са те или просто не си в настроение за темата?...: )



Тема Re: Никога...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано15.08.17 00:40



хич не ми се смей..плаша се от дебилността ми понякога...

...не бях такава...
да ти споделя ли музика?
айде..




Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано15.08.17 02:13



Със сигурност бих се притеснила, ако ужасно съм се изложила с думи или поведение.

Иначе, на мен са ми смешни неща, които съм сътворила, понеже не съм доразбрала или чула правилно нещо. Комични ситуации, безобидни всъщност, но са ми казвали, че имат вид на вицове понякога.

Смея се и на някои постъпки на малки дечица. По-скоро на физиономиите, които правят и на това, което говорят. Примерно, ако детето се разсмее и смехът му е много сладък, или ако се намръщи, когато опита храна, която му горчи или е кисела.

Също се смея на животни - котета, морски свинчета, малки кучета, понеже са смешни с позите, които заемат и куп други неща.
Моята котка обира доста смях, особено като се храни с вилица. Така й казвам, но всъщност това е лапата й, с която боде в чинийката си и си слага хапките в устата.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.08.17 07:56



Поговорката между моите уши има смисъл да си пазиш едно наум за всичко, да не се мислиш за всесилен и безгрешен, да проявяваш себекритичност... Защото човек никога не е късно да стане за смях.

А то било признак за тежкото депресивно разстройство.



Относно морето, не се изразих точно... Имах предвид не самото плуване по повърхността, а гмуркане в дълбокото "нищо" през нощта, без фенери и т.н., хайде сложи и да си сам, за още повече адреналин.. Страшничко, а? Аз не бих се ангажирал.

Не си дебил, просто си от рядката порода хора, за които се казва, че не плащат "данък обществено мнение". Доста ценно умение, което не всеки притежава.

Редактирано от Nuke Dukem на 15.08.17 08:00.



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано15.08.17 09:11



В никакъв случай, знаеш че и аз така те зансям леко за Бойко. Няма да изместваме темата.
Та, уж си права, че не трябва да ми пука, ама все ми пука. Нямам идея що тъй





Тема Re: Никога...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано15.08.17 09:17



Човек е тва на което са прай.





Тема Re: Никога...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано15.08.17 09:29



Омбаче, да ракурсираме и паралаксираме през тезата за симулираната реалност в която жЮвеем, и как мислите на субекта влияят върху захождащото насам бъдеще. Един вид, както някой запитал, - а съществува ли звукът от падаща съчка в гората, ако няма кой да го чуе.

Един вид, - да си мембе мбайката постинг който аз не съм прочел.





Тема Re: Никога...нови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано15.08.17 10:04




Маги яде по същият начин, когато му е дълбоко...бърка с лапичка и слага в устата..: )
Изложила пред кого..и как?
Какво е излагането? Поведение, което не покрива очакванията на другите за теб...или недоволство на самата теб към себе си?



Тема Re: Никога...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано15.08.17 10:05



А дал' на Меркурий наистинай таквази пещ, ако няма кой да да я усети?





Тема Re: Никога...нови [re: Trickyy]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано15.08.17 10:18



Готвачки ! Дърти готвачки !






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.