Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано21.08.17 19:44



от масажи не разбираш...а си с палави ръце???!...: )))
абе зарежи ги онези с точките, тантри, мантри..даже не им знам и имената...то импровизацията е интересна..





Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.08.17 20:15



Снощи, когато написах, че батерията на таблета всеки момент ще падне, така и стана. Падна точно, когато изпрарих съобщението. Е, това ако не е късмет, здраве му кажи.

Шоколада, къде си се установила на морето ? Как си? Доволна ли си? Вярно е, че слънцето и водата изтощават.



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано21.08.17 20:18



миии..аз съм на друго мнение...
ако си потребител, си потребител навсякъде...а в София има най-много места за развлечение и потребление.
На морето или където и да си..просто сменяш обстановка, среда,...нещо по-различно...що трябва да се превръщаш в портфейл...
Превъзходство? С какво? С пари?...ми че с тях можеш да си купиш стоки и услуги...и другите могат...или?
Не знам защо мъжете се завирате сами в ролята на касички и после мрънкате, че не ви е уютно там...: ))))



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано21.08.17 20:31



екстра съм...: )))
утре сигурно ще ходим до Приморско...а в сряда до Синеморец...и в четвъртък живи здрави се прибираме...
тук си имам черна маца с 4 котенца...и Бенджи...невероятен сладур с клепнали уши...и много зеленина и дървета..и веранда...и даже стоножка видях...ама тя премина транзит по стената и докато реагирам си беше отишла...иии има благоразумието да не ми се появява повече пред очите...: ))))
и така...: )))
а ти, как ти мина първият работен ден?





Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано21.08.17 22:37



Четох ти постинга, но не го разбрах. За мъжа е добре да е " чичко паричко" не зарад жените, и не че аз съм, за самото мислене е важно. Едно мислиш с няколко милиона дойлера, и друго ако си гашник. Е ! не харесвам мисленето на гашници, кифлите по ги оправдавам, ма мъж в тоя мъжки свят и да мрънка, как тоя му виновен, оня му виновен, държавата, гърка, норвежката, тъста.....





Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.08.17 23:24



Нямам предвид като потребител, а просто самото занимание – да ходиш на плаж, преди това да се мажеш, да плуваш в морето, да цакаш карти и табла на пясъка, да четеш вестник във вятъра, да се излежаваш, да се печеш, да се пъчиш... Изобщо, самата обстановка не ми допада, схващаш ли? Не ме кефи, изобщо. Бляк, идва ми да се издрайфам. От дете всяко лято ходим на море, писнало ми е отвсякъде. Ако ще и да бях на най-богатата улица с най-гъзарската вила и беемвета и поршета, алабализми, подводни изживявания – тъпо ми е и не ме кефи.

Аре, ако ме пратиш с батискаф да изследваме тая клоака наречена Черно Море, ОК. За друго – не ме търсете.



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано21.08.17 23:38



Ами не знам какво е да мислиш с няколко милиона дойлера... Ти си човекът с петте язовира под аренда, сподели. Тази дума гащник не я бях чувал никога. Да, не бива човек да е гащник, така е. Не мога да си представя какво е да имаш милион доларес, само веднъж имах няколко хиляди и ги изпуках като поп, но поне ми беше гот...

Нали си чувал тази приказка – имал поп, научил се на боб, свършил се боб, отучил се поп.

Редактирано от Nuke Dukem на 22.08.17 01:43.



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано22.08.17 00:55



ми...не мога да те разбера..защо да трябва?
на плажа ходим когато поискаме, не се мажа с кремове щото не ги понасям..имам само някакво олио за да не изсъхва кожата много..но то е без фактори за защита...: )))
е горнах малко..ама малко...и няма проблем..
не играя карти и шах на плажа..еле пък вестници да чета...заплесвам се..зяпам си, къпя се когато ми се къпе...въобще си правим каквото искаме и решим двамата...
просто за мен морето е откъсване от позната обстановка...нещо временно, различно..и това е...
колко и пари да имам не бих се завряла при тузари и гъзари...дразнят ме...
сега..не оспорвам твоята гледна точка..просто споделям моята...





Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано22.08.17 01:03



маани го..че от надувки ще се пръсне...


щом парите определят мъжкото му мислене...ясно!...: ))))
да си гушка там доларите и да си го топлят, а може и някоя друга плеймейтка или кифла......: )) а пък гащниците да не ги мисли..те са гащници...



Тема Re: Металика - благодаря!нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.08.17 02:06



Кое защо да трябва? Аз такава дума не съм употребил. Радвам се за вас, че си правите каквото си поискате.

Аз лично изгарям много бързо под слънцето и след 10, 11 най-късно, не просто така ми се иска, а наистина трябва да съм се разкарал от влажния плаж със сутрешните йодни изпарения, иначе не ми е комфортно. Всеки с гледната си точка. Не ми се обяснява защо в подробности, след едно цяло лято бачкане като съдрано селско магаре на един атлантически плаж, вече по съвсем друг начин гледам на нашето черноморие... Избягвам го, не ми харесва, както и самите хора, съжалявам за което, ако някой се чувства обиден – то и Соф'ята не е по нрава на всеки.




Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.