Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:48 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: tirtirlin]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.17 23:28



Така е.



Едно време, когато бях на 6 години поисках ръчен часовник със златна верижка. Е, не беше от истинско злато, но си спомням как татко ме заведе в магазин София и ми купи най-скъпия часовник със златна верижка тогава, марка Чайка, струваше 34 лева. Носих го докато не си купих първия мобилен телефон, доста години. Винаги ще го помня, както и това, че баща ми ми уважи желанието. Почувствах се толкова горда, че татко ми уважи желанието...



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: Lucky Eva]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.08.17 23:39



Винаги ще го помня, както и това, че баща ми ми уважи желанието. Почувствах се толкова горда, че татко ми уважи желанието...
Тоест, ако не беше ти го купил, ти нямаше да помниш баща си с добро? Часовниците си струваха по толкова, не си му поискала часовник за 200 лева каквито също имаше.



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.17 23:44



Години по-късно, когато аз исках да остана в България, а той искаше да работя в Германия, защото ми беше намерил добра и платена работа там чрез познати, точно бях завършила първото си висше и той каза, че не знам какво искам, аз се изнесох от нас...на квартира. След месец той дойде да се извини, но аз не се върнах.

Не знам къде са се продавали часовници по 200 лв. Най-скъпият в магазин София беше моят.



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: makeover]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано13.08.17 00:16



а ти защо да се ядосваш?
Детето има това, което иска, намерило е начина и го има..ми радвай се, постига си желанията..: )
Нищо, което има цена в левчета или валута не е толкова скъпо..не те ли кефи да я гледаш доволна, усмихната и в полет..макар и за телефон..


Пари се изплащат, връщат, но тя винаги ще помни този момент, когато има нещо, което много..много иска.....тръпка и е.. а ако успее и да си го изплати ще и е и гордост..



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: makeover]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано13.08.17 00:20



ехееее..ти май на себе си се ядосваш...че си изпуснала контрола...


хубаво е хората да сбъдват желанията си....тогава те стават носители на много позитивни емоции, които ги раздават на другите..



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: makeover]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано14.08.17 03:01



Нашия е на 13 години,но след една година мрънкане най-накрая балдъзата му го купи на сина .
Ние бяхме против,ама не миряса и той.Същия модел.
Сега има да и връщаме една част от цената,а и тъщата ще додаде.
Аз през живота си съм казал че Айфон няма да си купя.
Никога не съм ги харесвал Ейпъл и гестаповската им политика.
Моята марка е Моторола.
Но тинейджърите днес гледат един от друг е са самонавиват.
Еди кой си имал тази игра,такъв телефон и пр..
Казал съм му на сина..като го строшиш екрана ..ти ще си събираш 400-500 лв за поправка и ное екран.Толкова струва тук ремонта.
Моята моторола е падала от 2-3 метра,хвърчала е по коридори и къде ли не..никакъв проблем няма.


Една драскотина няма реално.

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: Catch 22]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано14.08.17 03:08





Ето го моя модел.Правил съм подобен тест в къщи,макар и не толкова брутален.
Отделно е падал десетки пъти от метри разстояние.
Когато един айфон издържи това,ела ми се обади.
Следващият ще е или Moto G5 plus,или Moto Z2 play,или Moto X 4.

Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: makeover]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано14.08.17 04:09



Излишно похарчени пари ама така е с тийнеджърите. Свиркай си - има и по-лоши които могат да ти се случат..

chronic kvetch


Тема зор си е,нови [re: makeover]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано14.08.17 09:20



все по-бързо ще се случват тези неща, уви....
Не се ядосвай толкова. Може пък от малка да свикне на отговорност, на пазене. Сега, ако до 18-тата си гподишнина го счупи, свият и го или пр. е важно да не купувате нов.

Иначе - поздравления и се радвай, че сама си печели пари, по честен, а не по курвенски път и начин.



Тема Re: Да се ядосвам ли?...кажете...нови [re: makeover]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано14.08.17 16:32



Този тип стоки ми се чинят по-скоро бижу, отколкото телефон. Дано си го изплати както е обещала и да си го пази поне до 18-тата година. Бащата – щедър човек, що пък да не поглези.

Фърст уърлд проблъмс, дето се вика.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.