Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.08.17 01:46



На човек, който вижда само себе си, няма как да обясниш нищо...защото е ТОЙ и женитЕ и мъжетЕ...няма индивидуалност...той ти го каза, наблюдава себе си от страни...няма други!


отначало много се чудех какво виждам...щото ми е непознато, но той ме улесни...: )))
а общуването с такива хора е напразно похабена енергия...
за мен!...
и пак Енрике..тази вечер се зазяпвам по него..абе пич си е...пали кръвчицата и пеееее...: )))

лека от мен...
и може би излизам в една виртуална дирска почивка...освен ако нещо интересно не ме провокира де...: )))
лека!



Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано12.08.17 02:19



Не е моят тип музика, нито гласове. А и не намирам, че като клип е нещо особено.
Но щом на хората им допада, да го гледат и слушат. Няма лошо.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано12.08.17 03:23



Ако искаш ми вярвай,не съм я чувал все още.
И нямам и намерение да слушам латино шитни.


Аз съм старомоден.Слушам си сборни рок,метъл и ню ейдж дискове в колата.И ходя по концерти на яки метъл банди.
По принцип поп-музика не слушам.Освен ако някой не ми надува главата с хитове по радио някъде или по купони.
То нашите българи..99 пр от тях са бесни турбо-фолк чалгаджии.


Catch 22 and Roswell 47

Редактирано от Catch 22 на 12.08.17 03:24.



Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.08.17 05:08



не, Евичка не ми допада
това е нещото, което ме грабва





Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.08.17 05:11



за мен страст ... може би това ... донякъде ... на някакво ниво





Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.08.17 06:25



Да речем, че буквализмът е пеньоар, на голо. Можеш ли да му прочетеш постингите без пеньоар?





Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано12.08.17 10:35



Нищо общо нямам с постингите си, разлайвам квачките.









Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: Lucky Eva]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано12.08.17 10:41



Не знаех, че не е писано специално за нея.










Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: ShokoLaDa]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.17 14:23



Нормално е да вижда себе си. По-нереално ми се струва да обобщава за всички, като пак вижда себе си.

Това не значи, че няма въображение, което от своя страна ме кефи. Абе, никой не е идеален...

Благодаря за поздрава!



Тема Re: Какво мислите за най-гледаната песен на всичкинови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано12.08.17 14:34



Вие пък всичко отричате... На мене и Гагнам стайл ми харесваше, но вече се поизтърка с времето. И Деспасито ми харесва, смятам, че всичко си му е на мястото, миксирането на стилове и т.н. А най-ме кефи един припев, който Дедди Янки го пее: "Sube, Sube, Sube, Sube, Sube", което значи покачвай, покачвай, покачвай...ритъма, настроението и т.н. Ей такива детайли ме кефят в тази песен. Също и първото изпяване на Дес-па-си-то..., което значи, че бавничко иска да я ухажва.

Чел/а/ ли си текста - има различни преводи? Ами чувствен е и не е пошъл, какви по-пошли и по-глупави текстове съм слушала от наши и от чуждестранни изпълнители, които са ставали хитове! И най-важното е, че се вижда, че всички се кефят по време на клипа, нищо излишно или не на място не видях - приятна музика, динамично и разнообразно изпълнение. Това е, което прави едно парче велико! Не нещо изключително сложно да бъде, а да бъде простичко, но добре дозирано и да внушава радост на хората.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.