Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема А това е официалният сайт на Световното:нови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.08.17 10:23







Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Lucky Eva]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.08.17 10:42



Значи можем да обявим за жена всеки мъж с по-нисък тестостерон. Той няма женски полови органи, топки си има, пък ако нивото на тестостерона му е женско - жена и край. Тая простотия с видовете полове ще доведе накрая до това човек да се срамува, ако случайно е нормален.



Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Bezsynna]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.08.17 11:11



Всеки хермафродит може явно да се състезава. Напрактика, той не е виновен, че се е родил така, но защо тогава не избере да се състезава със себеподобни или с мъже! А Семеня си е джентълмен, ходи и ги потупва по гърбовете като ги мине на бягане.

Трима са отявлени на 800 метра, има и един друг, но той няма такива добри постижения май, пардон тя. Ясно е, че ако дадат всичко от себе си, отнасят всяка нормална жена по пътя си като бързина. А има нормални като пол жени, които са дали много голяма част от живота си, за да тренират и да направят постижение и по този нелеп начин всичко им пропада.



Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.08.17 11:24



Според личните ми наблюдения, жените с малки сиси като че ли си падат повече по нестандартните изживявания, но по този параграф никой не може да бие едросисестите дами с късогледство, а с най-хубавите вувузели се занимават малосисестите, но затова пък едрогъсести, късогледи девойки. Най-силно на мен ми въздействат едросисестите с орлово зрение, тип "красавицата и звяра", излъчват ми акъл и практичност, ама те са от вида "хетера" или, както брат ми каза, твърде голяма лъжица за моята уста.



Да живеят средните сиси!



Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.08.17 12:41



Пак глупости, джанъм... Състоянието "мъж с нисък тестостерон" се нарича хипогонадизъм и няма нищо общо със таковата "жена с висок тестостерон".

Топките са си си топки. Произвеждат много тестостерон или в някои случаи, малко, но си остават мъжки атрибут, който няма място в естествения женски организъм.

Жена с много висок тестостерон от друга страна, означава все едно "жена с топки", тоест "жена с мъжки атрибути", но това не означава, че мъжът с ниски андрогенни хормони е "жена" – той няма женски репродуктивни органи и си остава "мъж с малко тестостерон", или "мъж без топки" ако щеш. Но не жена, моля ти се!



Силно се съмнявам в това, че въпросната е развила топки в тялото си, за пръв път чувам за подобно нещо, но е вярно, че е развила мъжки полови белези, най-вероятно заради години злоупотреба с анаболни стероиди. Можеше да обявиш за жена обаче само мъж, в чиито вени текат абнормални количества женски хормони, т.е. естроген и прогестерон, т.е. ако мъжът започне да развива сиси.

Редактирано от Nuke Dukem на 11.08.17 12:43.



Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.08.17 13:06



Бивш негов треньор, който не иска да бъде назован, казва, че е хермафродит.





Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Lucky Eva]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.08.17 15:27



Ми не се учудвам изобщо, и аз ако си фрасках всеки ден естрогенче и останалата гама женски хормони, сигурно вече щяха да ми се лашкат като на Памела Андерсън. Транс-мен му викат, доколкото съм запознат с тоя природен феномен.





Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано11.08.17 15:31



Е, нали вече установихме каква е дилемата – или си жена, или печелиш... Няма как и вълка сит и агнето цяло.





Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.08.17 16:18



Това важи преди всичко за дисциплината 800 метра. Така каза единият коментатор по телевизията, който е бил състезател в миналото - не му запомних името. Та той каза, че това е най-трудната дисциплина, хем била силова, хем не е къса. Като чух това, аз си направих извода, че може би затова тези тримцата са се насочили точно към нея.



Тема Re: СП Лека атлетика Лондоннови [re: Nuke Dukem]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано11.08.17 16:23



Аз си мисля, че всички състезатели взимат подобни вещества. Но, тези са си природно "надарени" в повече откъм мъжественост.

Дори си мисля, че допинг-тестовете важат преди всичко за "неудобните" нации, например за американци и англичани не важат с пълна сила както за останалите редови страни, ако ме разбираш.
Григор Дмимитров беше казал в интервю през пролетта, че него и сърбите са ги скъсали от допинг-тестове, а останалите почти не ги тествали. Защо да не важи това и за леката атлетика?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.