Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: Интересен филм за Никола Тесла на Стойчо Керевнови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано06.08.17 23:59



Ако ма видат да карам кънки, да карам кооло, да се секна с два пръста на тротоара, ще загубя акредитацията си в ООН !

Я са дръж кат солиден господин !





Тема Re: ми, така де ...нови [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.08.17 00:34




Имаш ли идея, колко много съм чела за Тесла и от Тесла /надявам се наистина да е от него/
Всички сме със свръх възможности..но не се използват защото са под тонове лъжлива информация, с която ни тъпкат от малки.
Реагирах за съвсем друго нещо, но не ми се обяснява..
Хайде ще те попитам нещо...ако всичко във Вселената е едно цяло..не смяташ ли, че хората като "удрят" удрят първо себе си....и ако е така защо предпочитаме да ни боли..от ударите?
И да..всичко е енергия и движение..но когато хората се "извисяват" и виждат само себе си..не смяташ ли че този поток от енергия се криви, или забавя, или спира..иии оттам идва самоунищожението...общуването е в основата на обмена...
Знаеш ли Лъки, доста са нещата за които може да се говори и помисли, да се обсъдят и да се видят гледни точки..но това е само при условие, че човек има свое мнение, че умее да води диалог и следи темата на разговор, а не обсъжда човека отсреща.
До сега аз на тези теми мога да говора с един единствен човек..но той наистина е партньор в разговора..и разговора се превръща в удоволствие, а не в спорове и ненужни драканици.
А човек има неограничени възможности..иии аз съм неограничена!..: )))
НО това не са теми за клубове..поне за мен и човек това, което чете и знае е за лично ползване, аз не мога да науча никой /макар и да знам/ на нищо, ако той сам не го научи...
както са казали хората...покажи на къде да се гледа, а не какво се вижда...
Та Тесла си е Тесла..пич...и съм сигурна че животът му е бил много интересен...независимо че ние едва ли ще узнаем някога точно какъв е бил и какво е открил...въпреки информацията сме в информационно затъмнение...



Тема Re: Обаченови [re: Lucky Eva]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.08.17 00:38



ееее чак пък каране..и сърдити..: )))
човек има настроения, това че не съм била на кеф..и съм се издразнила и съм реагирала..не значи нищо..било е моментно..: )))
а и със сигурност ми се спеше...



Тема Re: Обаченови [re: ShokoLaDa]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.08.17 00:52



и нещо за лека нощ...


и се изнасям от темата на Джъмби..
сори за заяждането ми...никога досега не съм искала бан, няма и да поискам...просто бях кисела...минахме 1050км., не бях спала 24 часа...иии бях отвратителна...даже и за себе си...: )))
и така...



Тема Re: Интересен филм за Никола Тесла на Стойчо Керевнови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано07.08.17 01:30



Солидко Принципов!



Трябва да се държим на положение, така е.

за Трола и стига толкова вече, че да не се обади някой на 11-2. Виртуалното шоу за тази събота и неделя свърши.



Тема Re: Обаченови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано07.08.17 08:43



Да бе отвратителна, чак пък толкоз, безлична си.





Тема Re: Обаченови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.08.17 09:47



за кого?..





Тема Re: ми, така де ...нови [re: Lucky Eva]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.08.17 11:02



Няма защо да го харесваш. Сигурно си има жена на която да помага.



Тема Re: ми, така де ...нови [re: blood2]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано07.08.17 11:48



Не бях се замисляла относно семейния му статус, защото нямам намерение да го преследвам като мъж.

Но, като ме попита, ето какво изнамерих току-що:



Редактирано от Lucky Eva на 07.08.17 11:58.



Тема Re: ми, така де ...нови [re: Alice in WL]  
Автор M1l1tary M1nD ()
Публикувано07.08.17 15:44



И аз съм ползвал този сайт, който си дала, но се съмнявам да е съвсем точен, още по-малко изчерпателен.

Awaken my child, and embrace the glory that is your birthright.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.