Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:36 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Вчера пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 22:02



добре, че децата имат чисто съзнание...иначе приказките щяха директно да се превърнат в ужаси и кошмари...: )))
Аз пък си харесвах за джуджето дългоноско...: ))) и красавицата и звяра...а моя племенник като беше малък и му я разказвах...ми викаше.."лельо, може ли само за красавицата, без звяра"...: ))) та само за красавици разказвах...: )))



Тема Re: Естественонови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 22:08



ще се, или се чувстваш като...: )))



Тема Re: Естественонови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.07.17 22:46



ти направо даде локация - изгрев, столипиново, шекер махала


до вторник сутринта съм в пловдив, но няма да минавам през твоята спирка,
пък ако ще мистър свят да чака на нея



Тема Re: Вчера пък...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано30.07.17 22:48



сюжет - две красавици се хванали за чорлите


няма ли звяр в приказката, едната непременно ще озверее и освирепее



Тема Re: Естественонови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 23:02



хахаха, ти пък с тая локация... бе просто хубава циганка, кой знае какъв гявол е иначе! :)



Тема Re: Естественонови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 23:20



Ами ако си ангажирах съзнанието с всяка хубава млада жена, която може да се види на улицата или някъде другаде, определено щях да се почувствам като маниак.

Имаше един, американец, студент по право...

Квартирата му къща и дели една стена с колежка, обаче се влюбва пагубно в нея и почва да я следи в личния и живот докато си е вкъщи, записва я с камера докато спи и прочее истински манЯщини, обаче един ден тя се събужда докато той е над нея...

Те са познати, тя преди това го е отблъсквала, в смисъл, че е отказвала да излизат, такива неща.

И в тая една ситуация, не знам с кой акъл, но тоя явно съвсем си изгубва рациото и я напада, и след кратка борба съумява да я удуши със собствените си ръце... После се опитва да си прикрие следите, на мама умника, като я нарязва на торс, глава и крайници, и изхвърля частите по разни боклукчийски контейнери, обаче точно тялото – в най-близката кофа до квартирата (явно това му е бил първия курс "до боклука").

Само че кофата остава неизхвърлена от боклукчийския камион, трупът започва да вони, някой се обажда в полицията, става суматоха в околността, пристигат журналисти с камери и заснемат интервю с него, в което той ги засипва с бла-бла относно издирваната си от няколко дена колежка, до момента в който не разбира, че току-що са открили тялото...

Пребледня и щеше да падне на земята.

После, по време на разпита в управлението, ох майкооооо... Само повтаряше като робот "Нищо не съм направил. Не знам нищо".

В затвора е в момента, ще лежи за доста дълго.

ПП: Това ти го разказвам като случай, за който съм чел и гледал по интернет, не че съм бил очевидец.

Редактирано от Nuke Dukem на 30.07.17 23:52.



Тема Re: Вчера пък...нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 23:40



ееее..неее...: )))
екстра си съжителстваха красавиците...: ))) почти като в харем
а между другото скоро гледах за един харем...и се замислих, тези жени не откачат ли като няма какво да правят по цял ден? Или всичко е пак въпрос на възпитание?



Тема Re: Вчера пък...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 23:41



А, интересно, за дългоноско никога не съм чел и ето повод да похвана и аз някакво четиво, пък било то и за деца... В крайна сметка възрастни хора са ги писали тия неща.

Котаракът в чизми също ми беше много интересна, беше на някакво луксозно издание тип "отваряща се книга" с богато оцветени декори от картон и целофанчета, беше много шик и можеше да си играеш с някои неща, истинско изкуство за деца! Ама се накъсаха с времето, че с брат ми си падахме малко палачори.



Хубави времена бяха, пък сега бабичката стара, болят я кокалите, и тя не знае колко още и остава... Пък бая си ни обичаше като хлапета, гиди нас маймунките!

На някои хора просто им доставя удоволствие да те поглезят.



Тема Re: Естественонови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 23:44



имах съученичка..циганка..невероятно красиво същество..и лицето и тялото..и облеклото, беше отличничка и много интелигентна, само кожата и беше тъмна..та за това като чуя красива циганка и се сещам за нея..: )



Тема Re: Естественонови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 23:50



ми тази имаше интелигентен вид, не бих се учудил ако е завършила училище и е била отличничка, или поне ако е завършила там нещо. има и такива цигани.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.