Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:07 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: Зодии...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 22:09



Цифров, а ти коя зодия си...



Тема Re: Зодии...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.07.17 22:27



Асъм рипка, гупа съм.



Тема Re: Зодии...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано30.07.17 00:00



:)) дъщеря ти ли беше скорпионче? мене понякога ме бъркат с везни.

а за другото, просто наистина не искам да знам, мога да слушам за гаджетата или разни такива истории на приятелки, не ми пречи изобщо



Тема Re: Вчера пък...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 12:51



Вчера за първи път в живота си видях мъж с женски дрехи в квартала.

Циганин... Бели сандалки с тънки коланчета за стягане, впити дънкови шортички и черна дантелена тениска до основата на гръдния кош, така че да се вижда цялата талия и пъпа. Сандалките с минимум 5 см дървена платформа, от онези, които фиксират крака в изпънато положение. Подстриган по-късо от мен и леко брадясал.



Беше придружен от друг мангал, нормално облечен.

По едно време мина някакъв трети, с типични генгста маниери, сякаш е излязъл straight out of компютърните игри – силно преувеличена широчина в размаха на ръцете, все едно невидими хипетрофирали гръбни мускули като на тежкоатлет ги изтласкват в страни и това е тяхното естествено положение, плонжираща походка като на боксьор по време на двубой за титла и характерно навъсено изражение, със старателно изписан поглед на касапин, който се опитва да оцени колко килограма месо ще излезе от теб при транжиране.

Спря се до "дамата" и нейния кавалер, и го заговори: "Ооооо, кво стааа?".

Оплака се, че бил "8 месеца за грабеж", похвали се, че говорил с някой "с връзки" да не го "наредят" както правели обикновено и стандартните банални алабализми от затворническия жаргон.

В следващия момент рейсът най-после дойде.

Редактирано от Nuke Dukem на 30.07.17 12:56.



Тема Re: Зодии...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 12:58



значи в клуба си имаме и рибка...: )))) екстра...: )))
да да..ти си косатка..как ме сдъвка..че не мога да се оправя с паролите...: ))) или не, акула направо...: ))))



Тема Re: Зодии...нови [re: r3gistracia]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 13:06



неее..везничка е детенце...
а около мен само въздушни..майка ми, сестра ми и детенце - везни, в офиса са два водолея и трима везни, само мъж ми е телец, ама с асцендет близнаци

...та и той ми подхвърква...амаа аз взех да свиквам вече...
Скорпионите не сте ли много властни?
ее че то нормално да не искаш да знаеш..и аз съм така..нещо което не му обръщам внимание и не ми е пред очите го забравям...покрива се с праха на времето...: )))



Тема Re: Вчера пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано30.07.17 13:31




непрекъснато общувам с хора и май нищо не може да ме учуди...: )))
и дрехите не са такъв проблем...гадното е че той не знае какъв е..и отвътре е объркан..абе мъжете нещо се изпедерастиха..не знам какво ги обърка така...те самите не се чувстват мъже някак...не всички де..ама голяма част...
преди време правя интервю за работа на един бивш военен..млад пенсионер..и говорим си..и му казвам: добре ще ви се обадя по-късно...а той ми отвърща..ама аз трябва да знам, дали съм одобрен, защото трябва да питам жена ми дали може да започна, защото тя заминава на почивка в чужбина и няма да можем да говорим...и аз ъъъъъ?
е казах му че е безсмислено да говорим повече и няма защо да говори с жена му...нямам общо с жена му, а с него..а то по-добре да ми даде нейния телефон и да питам нея, какво може и какво не..по-лесно ще е...: )))



Тема Re: Зодии...нови [re: saksun]  
Автор Catch 22 (Ексцентричен)
Публикувано30.07.17 14:34



Да.



Catch 22 and Roswell 47

Тема Re: Вчера пък...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 15:27



Веднъж сънувам, че съм в училище, часът е започнал и госпожата ме изкарва на дъската. Излизам аз и почвам да мънкам за каквото се сещам, а изведнъж целият клас почва да се смее. Поглеждам надолу и гледам – гол съм, мамка му, чисто гол... Забравил съм си дрехите като съм тръгвал!

Сигурно по такъв начин щях да се чувствам.

Как не го е срам, аз това не разбирам. Гадното не е, че не знае какъв е. Гадното е, че е indignus, а пише, че е българин. Той не е син на юнашко племе.



Тема Re: Естественонови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 15:54



...в никакъв случай не казвам, че циганите са такива по принцип, защото точно до тях имаше съвсем нормална двойка влюбени цигани, като мацката беше просто неустоима, с дълга черна коса, ярко червена вечерна рокла като за театър, стройна, стегната, с блясък в очите, кожата тъмна ама като шоколад, не като мангал за ровене в камина, страшно маце ти казвам, направо хипнотизираща.

Явно има разлика от сиган до сиган. :D




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.