Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Зодии...нови [re: T a n y a]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.07.17 12:23



Ти?



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Зодии...нови [re: T a n y a]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 12:27



ааа да си има, ама далеч от мен...: ))) нямам намерение да ходя с каска и броня, щото не знам кога ще се присетят да стрелят...: )))
споделям една любима песен на Сигнал...: ))





Тема Re: Зодии...нови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 12:31




да...
аз и теб знам коя си...



Тема Re: Зодии...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.07.17 12:37



И аз знам твоята. Ти също си писала за нея.


Също знам и на Лудото, защото помня кога й честити рожд. ден. Така се сещам и за тази на Безсънна.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Зодии...нови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 12:45



мии...: )) Но както Евката каза, много са нещата които влияят. Една цяла нощ си загубих в някаква цифрова астрология с програма...за да разбера нещо, което знам, че проявявам всичко човешко...: ))) иии оттогава въобще не забивам в тази насока..: )



Тема Re: Зодии...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано29.07.17 12:55



Никога не съм вярвала в зодиакалните знаци. Нито в съвместимостта им при общуване - приятелско, служебно, сексуално и др.
Твърде големи различия съм виждала между представителите на една зодия, а и при личните си контакти не съм намирала нещо, поради което да мога да твърдя, че с този знак категорично се разбирам добре, а с друг - изобщо не.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Зодии...нови [re: saksun]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 16:10



и аз не вярвам..: )
ноо това не ми пречи...лекиичко да се подракам временно с някого за зодии...





Тема Re: Зодии...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано29.07.17 19:57



аз само да кажа, че изобщо не вярвам в зодии, не ги знам, не знам коя с коя си подхожда и т.н. иначе направо си казвам, че съм скорпион и много се кефя на скорпионите, които се гордеят със зодията си.

Тъкмо щях да напиша, че повечето неща, които съм чела на български за скорпионите или не са верни или са преувеличени, когато реших да прочета нещо на английски от сайтовете, тоест по-ново и направо съм shocked

от прочетеното, прочетох разни работи от сорта на това, че са толкова обвити в мистерия, че били 4 вида - змии, феникси и не знам си какво си. Предполагам това е просто поредния астрологически бълвоч, ама аз змии и феникс птици не харесвам, освен това по принцип изобщо, ама изобщо не съм ревнива аз не го наричам ревност, аз го наричам раздразнение. Бившите ме дразнят, разни други жени почват да ме дразнят тези неща ми пречат на мисленето и по-добре да ги няма, така че предпочитам в случаите, в които изобщо не ги виждам. И съответно като другите скорпиони винаги си отмъщавам... докато ми мине. Освен това другото което супер много ме изненада в зодиакалното обяснение беше как скорпионите били лоялни. Аз тези скорпиони които познавам изискват тотална лоялност, особено типичните скорпиони, ... така че толкова за зодията.

ето и откъде четох



Тема Re: Зодии...нови [re: tirtirlin]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.07.17 21:31







Тема Re: Зодии...нови [re: r3gistracia]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.07.17 22:08



ехее..второ скорпионче..: )))
детенце се беше запалило по едно време по астрология, зодии и гледаше някаква Ванеса. Ми успях 10 мин. да я изтърпя и натиснах хиксчето.
аз не го наричам ревност, аз го наричам раздразнение.
не ревнуваш, а се дразниш а?


и аз не съм..мъж който ме накара да ревнувам, еле пък нарочно си остава при другата..или другите...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.