Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:07 07.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано21.07.17 22:58



Ясно, научих нещо ново...благодаря..





Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано21.07.17 22:59



Стига де, танцуваща картинка исках да пусна, но не намерих подходящо изразителна!





Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано21.07.17 23:22



Точно мой тип си!
Висок, слаб, с достатъчно коса. Профил- интелигентен Пинокио.
Под брадичката има забележки, но си си навел главата и при изправяне биха отпаднали.
Добър гардероб, цветът на ризата е умело подбран,за да не личат много петната от мазнина при пръските от пърженето на мекиси.



ad infinitum ...


Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.07.17 12:24



Чак сега забелязах творческия безпорядък на заден план.





Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.07.17 13:28



Царвицата, така и така е измислена при вас, -барем качамак с пръжки правите ли ?

Виж цацата като е измислена в Черноморец, как интензивно си я пържим на фона на студената бира



Ти, ся ? разбра ли, че шникъпят ?



Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: Bezsynna]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.07.17 13:35



Прибрахме се от летището, и в шест без десет сутринта отворихма Джак Даниелдсът !


Едва ли друг си пие хапчето за кръвно с Джак Даниелс, да се чудиш на кой е братовчед тоз американец.

Как ти спа сянката ?


Кви са и килограмите на таз сянка ?



Тема Re: Аз пък...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано22.07.17 13:41



Тоз Денди, ма то не може да не си гей, да ги правиш тез обноски и да вербалееш интонационно.

Ей затва не искам да ставам интелектуалец, щото от там до геят е една баня само !





Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.07.17 14:05



Недейте така, подозрителници такива! Все пак е снимка от почивка, безпорядъкът е част от очарованието.





Тема Re: Аз пък...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано22.07.17 14:06



Хм, интелектуалец... Накарай го да ти изчисли една диаграма на разрезните усилия и моментите в каква да е елементарна конструкция, да го видим що за интелект е. Паркетен лъв ми се чини повече. Чудя се тая женица що му извади двайсетачката. При всички положения той направо изпадна в еуфорично щастие от тая банкнота, или поне та изглеждаше докато минаваше край нас.



Тема Re: Абе, много възвишени станахте, бе!нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано22.07.17 14:12



Пък аз ей сега се прибрах от клубно кафе.

Аха по бански ме хванаха, предбалконско се бях приготвила, без малко така да изляза. Кажи, че няма съвпадения по живота, а! Таз сянка, гледам ли я като чужда, удря къмто 150 кила. Поседнала е с чанта, да се знае! 70, признавала съм вече. Джак рано сутринта звучи очарователно, загледах аз одеве една вода с лед и лимон и рязко се сетих за джин. Честита събота на всички!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.