Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Суперхранинови [re: holi_day]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано20.07.17 12:01



Тва съм го чувал само. По принцип гайди, вино, печени агнета, планинска река, и студено шише ракия в нея.





Тема Re: Суперхранинови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано20.07.17 12:06



Нищо не казвате за неприятния. Заебай умния, глупавия.
Забелязал съм, ко сабереш трима неприятни, и им докараш още един неприятен, - неприятният почва даим неприятен дори на самите неприятни.





Тема Re: Суперхранинови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано20.07.17 12:10



Аз даже не знаех, че такова нещо съществува, но звучи добре, бих се друсал със спирулина...





Тема Re: Суперхранинови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано20.07.17 12:15



Не, за какво са ми подправки?

Другата ми баба, бог да я прости, имаше разни зелени чайове и менти в градината си, ама аз никога не съм посаждал такова. На баща ми майката, да е жива и здрава, май има някаква чубрица, не знам... При всички положения тя ме запали да гледам чушлета, доматките са мой личен каприз.





Тема Re: Суперхранинови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано20.07.17 12:25



Ами не знам... Аз си казах кой ми е неприятен, изложих своите аргументи защо, от тук насетне в тази тема смятам да се фокусирам върху въпроса за суперхраните и техните свойства. Ето например, днес научих една нова суперхрана – спирулината. Нито съм виждал такова нещо, нито даже и съм чувал, но ми звучи като манна небесна.

Сега, ако аз съм неприятен, то искрено поднасям своите извинения, по принцип се старая да бъда учтив и вежлив с хората, стига да не ми се катерят по ниското чело.



Тема Re: Суперхранинови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.07.17 12:33



чудесно, но само ако има и огромна диня да се изстудява



Тема Re: Суперхранинови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.07.17 12:36



Тая спирулина е нещо, което е твърде гадно да се употребява директно. Има я на прах и се използва в кулинарията за сосове, за оцветяване на сладки, паста и др. - зелена е. Най-добре е в шейкове, за да не се усеща. На таблетки, горе долу може да се приема, но пак с много вода, защото остатъчният и вкус е силен. Използва се за засилване на имунитета, особено зимата е препоръчителна.



П.П. Поздравления за доматките и чушките



Тема Re: Суперхранинови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.07.17 12:37



севернячка ли е?
там, мисля, казват "чушлета", а не "люти чушка"



Тема Re: Суперхранинови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано20.07.17 12:44



Добре де, поне ограмотително за публиката можехте да драснете, че спирулината е водорасло. Човечка рови по Гугъл.





Тема Re: Суперхранинови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано20.07.17 12:46



Ама, вие не знаете ли, че е водорасло?!

... шегувам се, не се сетих да кажа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.