Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:49 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: Суперхранинови [re: SteepRoad]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.07.17 03:19



Алгоритми, които са на път да изметат тулупи като амазон (S3), dropbox

Доразвии, как го виждаш това?



Тема Re: Суперхранинови [re: SteepRoad]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.07.17 03:25



Какво ти казвам аз: проявяваш излишна враждебност!

Какво ми отвръщаш: в момента се усъвършенствам интелектуално.

И оттук за кохеренцията и за комуникацията с кораба-майка, и от там – всичко останало неразбрано.

Айде, че може би съм прекалил с бирите, пък трябва и да се спи. Освободи ли се място в групата впрочем? Аз така и не разбрах нищо за тая група.



Тема Re: Суперхранинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано30.07.17 08:27



Примерен

/ . Цената е ниска, но те съветвам да инвестираш сега, има далеч по-апетитни валути.



Тема Re: Суперхранинови [re: SteepRoad]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано30.07.17 09:00



Хвърлих му око, но набързо. Освен граничещата с ирационалност притегателна сила в момента на криптовалутите, не видях решаване на бизнес-проблема размяна/синхронизиране на файлове. Всяка криптовалута за която знам е ограничена количествено поради естеството на алгоритъма си, което неизбежно води до дефлирането и. Тоест, това, че днес е най-евтино да хостнеш файловете си при тях, с нарастване стойността на криптовалутата им, ще се окаже че ти е солена цената по някое време.

За мен основен аргумент за отказване е, че не видях да има интерфейс за пряка връзка между локална и виртуална файлова система. Примерно, най-елементарно, виртуалната файлова система да има интерфейс предстаявящ я като ФТП локация спрямо нативните ресурси на локалната операционна система. Тоест, да се мап-не към локалната машина.



Тема Re: Суперхранинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано30.07.17 09:43



ирационалност... криптовалути

Къткай си кухите долари и евро тогава.

Всяка криптовалута за която знам е ограничена количествено поради естеството на алгоритъма си, което неизбежно води до дефлирането

За съжаление има и такива, които са инфлационни.

интерфейс за пряка връзка между локална и виртуална файлова система

Това е добавъчна характеристика. Макар че няма виртуална ФС и разбирам изискването, не съм аз автора. Така или иначе програмата работи и е далеч по-евтина от корпоративните мутри. Но дори да не е, остава най-важната характеристика - чувствителност на данните - всички централизирани решения поделят всичко със службите.



Тема Re: Суперхранинови [re: Nuke Dukem]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано31.07.17 08:52



На някои хора трудно им омръзва порочното каканижене като пиклива детска учителка за измислен морал, акъл, емоции и не знам си още какви съкровени помии за овчедушната маса и лично употреба.



Тема Re: Суперхранинови [re: SteepRoad]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано01.08.17 02:20



Предполагам, че тези хора са част от твоето суперменю?



Тема Re: Суперхранинови [re: SteepRoad]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.08.17 21:21



магданозът



магданозени кюфтета


не зная патладжанът дали е супер храна
очаквайте пържоли от патладжан с гаспачо от розови домати



Тема Re: Суперхранинови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.08.17 23:15



гаспачо от розови домати
Възмутен съм от баба си. Цял живот знаела гаспачо, но се правела, че тя го измислила и му викаше резан домат. Мога ти кажа как се зазимява гаспачо, от баба си знам. Сигурен съм испанците отдавна знаят но не споделят, иначе щяхме да знаем думата за това





Тема Re: Суперхранинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано01.08.17 23:24



разбирам иронията ти


но никак не ми пречи

от 10.2016
време е за ново




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.