Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Alice in WL]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.07.17 17:31



Хипарка, от два метра с....... пръчка няма да я бутна, камо ли любов да правя с нея.





Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано12.07.17 19:12



Времето е измама, една от най-изкусните. Внушено е за прикритие на пространствената

.



Тема Re: :)нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.07.17 20:58



Стига де, трябва да има и феерични, прозрачни до невидими хора!

. Все пак, някой трябва да ни забавлява



Тема Re: :)нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.07.17 23:06



Театрали мари, имаме образ да поддържаме! Четох в другия клуб, хорта ходят се мъчат по чужбина, по университети, работят престижни но ужасни работи само да си поддържали си-ви-то.



Тема Re: :)нови [re: Ludo2]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 09:05



знам, че сте по-близки с Шоколада и я познаваш повечко, моля те обясни ми, защо като съм й така неприятна или каквото и да е там от сорта, влиза в моя тема и търси някакъв контакт с мен?



Тема Re: ...нови [re: jumbles]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.07.17 10:04



Ми, ти кажи кой може да пише в темата ти и кой не и готово!



Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.07.17 10:21



Ми виж сега...

Хората имат право да си им неприятна, но това не ги лишава от правото им да общуват с теб.

Освен това, не става дума за лично имущество, а за message board, бюлетин за обмяна на съобщения, тоест не можеш да изискваш някой да си мълчи, само защото ти си пуснала темата. Това можеш да изискваш у вас си, когато имаш гости. В Интернет, евентуално можеш да се оплачеш, че някой те обижда, ругае, нагрубява (и прочее дейности попадащи в категорията "онлайн тормоз"), че лъже и мами (Nigerian scam и т.н., напр.), че спами (бълва безсмислици на килограм) –такива неща. Но няма такова правило, че ако си неприятен на някого, то той не може да ти пише в твоите теми... Или поне на мен не ми е известно.

С това не казвам, че и на мен си ми неприятна, просто пиша каквото мисля по въпроса.



Тема Re: ...нови [re: Ludo2]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 10:50



ок, подаде се на неловката ситуация
не мисля, че мазането на очи е най-доброто в приятелските ви отношения, но явно така си разбирате приятелството ... ваша воля



Тема Re: ...нови [re: jumbles]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.07.17 10:52



Не ти се получават анализите, всички го знаем

!

Хубав ден!

П.П. Можеш да затръшнеш вратата силно!



Тема Re: :)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 11:00



сега, внимателно прочет добре това:


надявам се да разбереш защо беше въпроса ми

Редактирано от jumbles на 13.07.17 11:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.