Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 19.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: :)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.07.17 13:02



интересни мисли си имаш



Тема Re: :)нови [re: SteepRoad]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.07.17 13:04



ако е дадено време, ще има какво да си кажем с теб, струва ми се



Тема Re: :)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано12.07.17 13:15



Живеенето предизвиква настроение. Носителите на лошо настроение, питам ги, как живеят ?




Синдромът на ощипаната мома, наблюдавате ли ?



Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.07.17 13:47



Трябва да си дълбоко впечатлена от посланието на този филм, след като го пускаш за пореден път тук в клубовете, а пък на мен, когато тогава го гледах за първи път, през цялото време ми изникваше само една картина във въображението – как Малкото Пони, разбираш ли, вятъра гони и всички са в хармония с природата...

Обаче този път, само като видях заглавието и щракнах хиксчето горе вдясно.



Иначе може да е някакъв извънземно велик филма... Не знам, аз само прегледах сценария в уикипедия по диагонал.



Тема Re: :)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор jumbles ()
Публикувано12.07.17 15:17



сега това за малкото пони, дето гонело вятъра и за хармонията с природата, така ми хареса
как можа да ме объркаш с някой, който е поствал този филм някога
ако го постна сега пак, ще успея ли да си изкрънкам за мен си ония неща?



Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано12.07.17 15:34



Видех в началото некви хипари - стоп, мерси.





Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.07.17 15:36



А, може и да съм объркал, но ми се струва, че го мярках някъде в 30-40 преди година-две, явно не е било от теб. Както и да е, филмът върви много добре с баничка... Боза.





Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано12.07.17 16:34



травмирала?....
Чудя ви се...зададох ти въпроси, защото ми беше интересна гледната ти точка на база това, което си написала, получих "глей си работата". Пуснах стихче писано преди доста време, получих.."аз не те харесвам". Абе вие сериозно имате някакъв проблем с мен...
А това да оставя клуба е без всякаква емоция, просто осъзнато решение, защото нямам никакво намерение да те чета колкоооо си събудена, духовна, как си сърце и в следващия момент да жилиш и се ръзгаш..не мога да го променя, но мога да се махна, но не травмирана, напротив, спестявам си негативни настроения.
Без това клубовете ги използвам за губене на време и спам...и тук показвам настроения...но не и емоции...
Но пък ако ти харесва да съм травмирана..добре...
Ааа и две думи към Тинтири..щото гледам и той нещо се е взел на сериозно...Та, Тинтири, ти дали ме харесваш или не е твой проблем...още преди ти казах, ти си робуваш на образа ми в главата ти, за мен си Тинтири..ник от клуба. Стихчето което ти пуснах е просто стихче и по никакъв начин не е за теб..лично, написа за "сън" сетих се за него и пуснах. Имам същите и като лято, пролет и есен..ама явно тук не е здравословно да се пускат такива неща, защото се приемат лично..а те не са..
Това е...просто дължах това обяснение..щото гледам доста изкривени реалности...ама те са си ваши, не мои.



Тема Re: :)нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано12.07.17 16:41



Мухахаха.......аз присмехулник ма какооо.....пускам дим, и гледам кой ща кихне.



Разкиха се ?

и щоо ?



Тема Re: :)нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано12.07.17 17:01



Защо? Хипарите няма да те изядат. Напротив! Ако и паднеш на хипарка, ще има да прави много любов с тебе, а не война.



ad infinitum ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.