Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:19 12.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: ...нови [re: Ludo2]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 11:02



ок, тазбирам защо го правиш

хубае ден и на теб!



Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.07.17 11:22



Прочетох внимателно и се опитах да анализирам мотивите на двете страни за написаното, и сега започвам да си мисля, че роптаеш в стил "А защо Шоколада продължава да ми пише след като преди малко спомена, че ми оставя целия клуб Споделено, както е била направила с 30-40???"

Чоко просто изразява отношение към теб, но не разбирам защо се чудиш, че ти пише, въпреки че тя те намира за "така неприятна" (цитирам теб). Предполагам, че се чувстваш един вид нападната, но пак да кажа, не го разбирам това чувство. Най-малкото не виждам в какво се изразява хипотетичния кибер-тормоз.

Вероятно не съм запознат с вашия казус, но понеже вече ме оприличи веднъж с как'Сийка, а пък аз не съм от тях, няма и да питам, макар че то се вижда в какви виртуални взаимоотношения сте... Интересно ми е, на клубна среща щяхте ли да се изтърпите?





Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано13.07.17 11:30



според мен, защото прочетох "духовност ", иска да ти каже нещо подобно на написаното в статията





Тема Re: :)нови [re: Nuke Dukem]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 12:02



тотално не се "срещаме, остави
може би някой друг път ще се получи



Тема Re: :)нови [re: snowprincess]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 12:08



не, Сноуи, тя просто е злопаметна
и мисля, че е крайно време да приключим с темата Шоколада & Джумблес



Тема Re: :)нови [re: jumbles]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано13.07.17 12:15



Злопаметна за? Какво си ми направила и аз не знам?





Тема Re: :)нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано13.07.17 12:19







Тема Re: :)нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано13.07.17 12:23



Хубава статия. Жалко само, че на места, явно от бързане, има typos, но есенцията е съвсем вярна... Спор няма, открих се на много места в текста като "духовник", но като цяло съм съгласен с всичко написано – въпреки че бях доста скептично настроен в началото, а и честно казано нямах търпение да свърши. Добро четиво.

Редактирано от Nuke Dukem на 13.07.17 12:26.



Тема Re: :)нови [re: ShokoLaDa]  
Автор jumbles ()
Публикувано13.07.17 12:27



абе чукнах те неколко пъти по канчето за освестване
ето отговорих ти

добре, нека направим така ... по една или друга причина не си допадаме и двете го знаем, нека от тук нататък сме мъдри и да се разминаваме с уважение, а? съгласна ли си?



Тема Re: Прекали!нови [re: jumbles]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано13.07.17 12:30



Всички чукнахме теб по канчето, ама ти хич не вдяна! Дойде вчера тук и предизвика веднага интрига и напрежение!
Приеми, че не сме на нивото ти и се махни! Елементарен ход!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.