Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Къде е учил Обама  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.17 15:30



можете да видите след 45тата минута. За това как един 15 милионен град пие вода от реки, пълни с боклуци, можете да видите към 28мата минута. Иначе, филмът е за Бали, Джакарта - столицата на Индонезия и втория по големина град Сура. Там няма зима, температурата е около 25-35 градуса целогодишно, но има сух и валежен период. Ето го филма:



Мисля, че ще ви бъде интересно.

Обичам да гледам за разни интересни места по света. Ако нещо из земния свят ви е направило впечатление, моля споделете в тази тема!

Редактирано от Lucky Eva на 08.07.17 16:04.



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: Lucky Eva]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано08.07.17 16:50



И един филм за Виетнам:



Прави ли ви впечатление колко са щастливи азиатците, а живеят доста мизерно. Не са чистофайници въобще...



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: Lucky Eva]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано08.07.17 20:05



На мен са ми правили добро впечатление като майки специално. Леко се работи с тях. Разбрани са, децата им - послушни и възпитани.

Толкова се зарадва едно момиченце на играчка, така си я гушкаше като си тръгваха веднъж от кабинета. Майката не искаше да я вземат, а тя беше за малкото. Седнало на кушетката, с едни умни очета и свенливо се усмихва.

Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Редактирано от saksun на 08.07.17 20:07.



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: Lucky Eva]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.07.17 20:39



ще изгледам
интересна тема, благодаря


понякога гледам документални филми за космоса, пирамидите и минали цивилизации, замърсяването, природата, експедиции

оставям ти 1 мой стар постинг




Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: holi_day]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано09.07.17 02:47



В интересна тема ме върна...: )))
Да, времената са други, но човешките ценности, дълбоките, са си същите. Кой не се възхищава на хората, чиято дума тежи, хората, които заради другите са се отказали от много неща, които са готови и помагат, без да очакват нищо...и разбира се, че ги има, обществото и пошлостта не успяха да претопят всички.
Има достойни за уважение хора, макар и без ятагани и пищаци, абе с една дума все още има Човеци.
а времената, че се менят - менят се, но пак ..всичко опира до вътрешния мир и нагласа..и до избора ни. : ) Все още има кътчета, където човек може да се скрие от пошлостта и лицемерието...ииии от манипулаторите!... : ))))

пп а виж как ми припомни за Румен...този ник беше много странен..
дано да е добре. : )



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано10.07.17 10:17



Все още има кътчета, където човек може да се скрие от пошлостта и лицемерието...ииии от манипулаторите!... : ))))



Манипулатор, който си личи че е манипулатор, ней манипулатор.

Манипулирането е опит да се мине безплатно там където по лесно е да си платиш.

Тоест, хитростта е беден ум.



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано10.07.17 12:27



Тоест, хитростта е беден ум.
съгласна...


и всичко е до време...винаги съм се чудила как така хората не уважават себе си, говорят едно, правят друго...иии толковааа олекват...: )) а то това си било цяла наука, и книги имало и уроци...абе луда работа.
издпращам ти девойка!...: )))

и хубав и усмихнат ден ти пожелавам...: )



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: saksun]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.17 12:49



За майките вероятно си права.



На мен ми направи впечатление как виетнамците ядат всичко, змии и жаби се продават на килограм по пазарите, даже и кучета ядат. Спят направо на земята като си постилат нещо. Дадоха детска градина, на която са се натръшкали около 30на деца на земята, едно до друго. Но пък изглеждат щастливи, такива, каквито са.

В Индонезия са много етноси и не могат да се обобщят. Направи ми впечатление, че за убийство на варан дават по 100 години затвор като смятат вараните за преобразени хора, които са се провинили.

Редактирано от Lucky Eva на 10.07.17 15:56.



Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: holi_day]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.17 12:51



Има какво да се види в тези серии, които са на украинска телевизия. Някои са доста интересни.





Тема Re: Къде е учил Обаманови [re: holi_day]  
Автор Lucky Eva (независима)
Публикувано10.07.17 16:01



Много неща научих покрай тази поредица. За виетнамците плъховете са редовно ястие, пекат ги и ги ядат. За тези народи месото и оризът са основни ястия. Също много супи ядат, основно с всякакъв вид месо. Не видях да ядат хляб, макар че се продава, сигурно за чужденци. Не видях и дебели хора, това ме кара да мисля, че от ориз и месо не се пълнее чак толкова. Не видях и много сладки неща да ядат.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.