Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:27 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: tirtirlin]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано11.07.17 11:12



не всеки може
татко ми казва, че който се е родил да пълзи, не може да се научи да лети
но аз мисля, че трябва да се пробва, винаги е възможно човек да открие в себе си неподозирани ресурси за справяне

Редактирано от snowprincess на 11.07.17 11:14.



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано11.07.17 11:38



Ми така, Принцеске...: )
Ако ти си отворена за света и той ще е отворен към теб и възможностите, които ти се предоставят ежедневно ще се виждат. Ако обаче ти се съсредоточиш в план и го изпълняваш без да поглеждаш настрани... се ограничават много неща.
Мотивацията е лесна, трябва да повярват, че работат за себе си, че шефа не е диктатор или пъдар, че той им осигурява условия да се покажат, развият и докажат. И трябва да им се дава възможност за растеж във фирмата...за да имат стимул. Сега, съзнавам че малко хора могат да го разберат това, но има и такива.
Не знам защо не се съзнава че пак Човекът е важен, хората колектива, те правят фирмата жива, а не толкова продукта който се предлага. Ако продукта не търпи развитие, той потъва...като под "продукт" приеми всичко което се продава...
А няма как да разбереш един човек дали може да се справи или не, ако не му дадеш шанс да покаже какво може.
Не знам..мое мнение, като въобще не се изживявам като бизнесдама..или нещо подобно...аз се забавлявам като работя и работата ми е удоволствие. На момчетата тук в офиса също...пък да видим до къде и как..: )))
Ноо не ми се говори за работа тук...на мнение съм че всеки трябва да опита, ако има сърце и вярва в себе си и другите. А ако се чувстват по-добре с план, нека и план да има..на мен ми пречи..: ))



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано11.07.17 11:40



че който се е родил да пълзи, не може да се научи да лети
всеки може да лети...всеки!...ако не се страхува да опитва...: )))
то е ясно, че пълзенето е по-лесно и по-сигурно...





Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано11.07.17 16:05



Заради коремите е.Имат нужда.Дали срещу глисти или друго не знам.Купихме и на нашата котешка трева,понеже не излиза от къщи навън,ама никакъв интерес.
Скоро ще я изхвърлим тревата че е пожълтяла вече.
Явно в момента стомаха и няма нужда,и зарова не пасе.


Няма да спамя темата, но понеже си отворил дума, ще кажа, че тревата наистина служи за гастроинтестиналния тракт. Котките я ядат, за да си предизвикат повръщане и да се освободят от несмляна храна и най-вече от космени топки, които могат да запушат чревния лумен.

Моята, за разлика от твоята, е луда по котешката трева, дори си хапва и такава, набрана отвън. Като наркоман е. Полудява, изправя се на задните си лапи и подскача, докато я нося към нея.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.07.17 11:01



Да бе, и моята котка приживе пасеше от цветята, ама интересното е, че докато тя го поглъща и по този начин си прави промивка на стомаха, кучетата само го дъвчат и после плюят без драйфане. Сякаш просто им харесва сока на тревичката.



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.07.17 11:03



Викаш, по-добре дришльо с пари, отколкото дришльо без пари, а...? Прагматично.



Редактирано от Nuke Dukem на 12.07.17 11:03.



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.07.17 11:08



Дришльото, винаги си остава дришльо

...



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Ludo2]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано12.07.17 11:16



Дришльото, винаги си остава дришльо


И сега драги зрители, и драги театрали, нека мизансцен, поставим ена пикла на фона на дришлото





Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: tirtirlin]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано12.07.17 11:19



Да пускаме завесите, че съвсем се "оляхме"





Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано12.07.17 12:45



Винаги съм се чудил каква е причината хората да развалят благозвучието на автентичната българска дума дрисльо, заменяйки оригиналния корен "дрис" с фъфлещото дриш... Да надришкаш гащите? Не ми звучи добре.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.