Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:27 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Bezsynna]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.07.17 15:58




Благодаря,приятелко по безсъние.
Ще дойде,вярвам в това.То само това ми остана.Нищо не е завинасги едно и също.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.07.17 16:08



Права се че прекалено много искам да покажа себе си в най-добрата перфектна свтлина.Страх ме е да кажа какво искам,мислейки че това може да се изтълкува като наглост.Или нахалство.Сякаш съм готов на всичко и всякакви компромиси,за да получа работата.
Де факто съм на зор,и не съм в позиция да си прося ,искам и изисквам по интервюта.
Навсякъде искам да видят че сък точен,че върша всичко докрай,че се раздавам и че съм много дисциплиниран,по реда и хигиената.
Девичка съм си.Последно работно място където бях светеше като аптека.
Естественно с годините позамарих малко,но това беше понеже много ме болеше всичко,а и това че никой като цяло не чистеше и подържаше както аз като цяло.
Накрая вече изобщо не ми се чистеше и подреждаше.
Гледах ден да мине,друг да дойде.И без това всичко беше наопаки във фирмата и лично в моя случай.
Но винаги съм подчертавал че ненавиждах хаоса и безпорядъка.И всяко нещо трябва да си е на мястото.
Малко казармен ред,ама без тичане,влагане и ред е много по-зле.
Не съм поискал и крона отгоре за големите си организаторски способности да разпореждам на колегите ми на миялното..кое кога и как е най-добре.,Пробвахме първо на всеки метода,и всички бяха единодушни че моята система най-работи.
Как да не правиш излищни движения,как да степенуваш нещата по важност,и да не изоставаш като цяло със задачите.
Не им харесваше че трябваше много да се включват къде ли не и през цялото време,ама щом аз го мога..поне на 70пр трябва да го могат и те.
Накрая на майтап ме нарекоха шефа на отсервирането и мияното.
Голям смях беше.Понеже нито взимам двойно за това,нито пък съм шеф реално на някого.
На плочките и чиниите ли съм шефа,на посудата и приборите ли?


Накрая ми писна от е.и..учи..е.и..учи..


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.07.17 16:10




Правилно.Но не трябва да повтаряме грешките на миналото.За да имаме днес и утре!


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.07.17 16:33



Де факто съм на зор,и не съм в позиция да си прося ,искам и изисквам по интервюта.
Да просиш? Ми не, ти не просиш, ти казваш какво искаш или очакваш, за да бъдеш максимално полезен, ако те попитат.
за заплатата няма да говорим, не ти я определяш, но за другите неща спокойно си казваш и водиш диалог. Най се дразня на хората, които угодничат, щото това е до време, после удрят..: ))
Финтроле във всяко едно взаимоотношение има две страни, дори и при наемните, а там е най-лесно. Работодателя ти казва: от теб се очаква и иска това..това и това и ти се заплаща толкова..можеш ли и искаш ли!? Сядаш и преценяваш..да - не и това е, но ако е да трябва да го спазваш. Ако на интервю дойдеш и започнеш да ми говориш какъв си..и си до там, но ако ми кажеш какво искаш, как мислиш да се развиваш, какво би подобрил, как би се справил, тогава е съвсем друго ти мислиш за работата, за развитие, а не за себе си.... Обикновено човек говори какъв е, когато иска да бъде такъв...


Много ми харесват хората, които не позволяват унижения и нищо не е на всяка цена за тях..: )
Страхът да не загубиш нещо е най-сигурният начин да го загубиш..отърви се от него.



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.07.17 16:37



Грешки?
Ти за кои свои грешки съжаляваш?
Щото аз в моя живот досега грешки не съм имала...това си е моя живот..с тъгата, със сълзите, с успехите и неуспехите, с усмивките и хубавите мигове...и аз си го обичам и за нищо не съжалявам.
А като е имало грешка, поправи я де, опитай пак, ама по друг начин...





Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.07.17 16:42



Права си.
Не съм искал да блесна на всяка цена на интервюта.Но тази последната ме отряза за това,че прекалено много съм бил..разбира се човек.
Като ми говорят за неща от ежедневието и работата,че навсякъде съм давал вид че всичко го мога и ми е ясно.
Понеже знам че каквато и да е трудността ще я преодолея.
И исках да излъчвам сигурност,че могат да доверят отговорностите си на мен.
Никой не е всесилен,но не исках да показвам плахост и неувереност.
Не знам,това казала тая на моята където ми помага с работата.Че съм бил прекалено Ъф коурс Човек.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано07.07.17 16:44




Такъв съм си,самокритичен съм и се самобичувам и самообвинявам.
Ще разпусна в неделя с песни и танци.Нужно ми е.
Макар че ще има и деца наоколо.
Тъкмо да видят свяко им как танцува.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.07.17 17:02



Опитай следващия път да мълчиш повече...: ))) и да отговаряш само като те питат и то кратко и ясно...
И исках да излъчвам сигурност,че могат да доверят отговорностите си на мен.
доверието се гради...стъпка по стъпка..: ) та не искай доверие в началото и не казвай, а покажи че може да ти се има доверие.





Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано07.07.17 17:03



Такъв съм си,самокритичен съм и се самобичувам и самообвинявам.
ъ?...
поправи грешката си... : ))))



Тема Re: Мъдрите философи казват..нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано07.07.17 17:35



" Таралеж, е птица упорита, не го ли ритнеш,- не полита !"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.