Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.07.17 11:53



Най-много обичам да вали напоително, и в това време да си пафкам цигарка безгрижно на терасата докато наблюдавам. Чувствам се смирен, сякаш природата ми показва колко съм незначителен. Забравям за всякакви грижи в такива моменти, много приятно чувство.



Тема Re: нА ви сега стълбанови [re: Bezsynna]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.07.17 11:56



Дефектите в кристалната решетка, това е коет отличава истинския диамант от синтетичния. Е тиртирлин ще обясни, той разбира, а и мен ми неудобно да ти правя комплименти.



Тема Re: нА ви сега стълбанови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.07.17 11:57



Браво на жената! Една стълба струва колкото един-два маникюра в салоните за разкрасяване, пък върши много повече работа!



Тема Re: нА ви сега стълбанови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано17.07.17 12:04



Разбирам разбира се.

Басси, кво говедо трябва да е човек да не разбира от диаманти !




Лудото е игриво, закачливо, а вий поетите ще продължите римата.


Розова стълба ? Тва в магазин за фризьори ше се продава ?



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 12:05



Така такааа..следващия път като планираш да купиш нещо, гледай да е за бъдещата петилетка...: )))) и хубааво да размислиш и помислиш, за дължината на стъпалата, за височината, мат`ряла, изработката, срока на годност иииии....


миии аз не мога така...
искам нещо сега, запалила съм се и ако не си го взема, после пък забравям за него...но пък получа ли го, съм многоо щастлива...
Мииии..не искам да се чувствам слаба и крехка...а нежността е друга бира...
или може би не съм срещнала човек, който да ме направи слаба и крехка...ама това е почти невъзможно, той трябва да е поне Зевс /като сила на характера/...за да се доверя...: )))
заплесвам се...екстра си ми е така...: ))))



Тема Re: нА ви сега стълбанови [re: Ludo2]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.07.17 12:06



Не се гъбаркай с другарчето! Нормален черен чук. Е, ако имаше зелен... или оранжев...

Имам свидетели колко лесно замених бутилка вино за отверка на едно коледно клубно събиране.

Може ли да пусна супер маникюр кога бях парижанка и баш последната вечер да взема да го потроша! Сега съм като детенце, с къси ноктета. Но пък съм в синичко, за синьозелената рокля испешъли.

Под един мост, през който минавам, растат много макове, всеки път ми се иска да сляза да ги обера. Но слънчогледите водят класацията. Макове и маргаритки после. Колата навремето мислях да я направя цялата на бели маргаритки.

Много ти хубава ръчичката, пу-пу!



Тема Re: нА ви сега стълбанови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 12:07



ми не си дефектна...това ти доставя удоволствие...
аз пък си купих ламинатор..и много му се радвам..и си ламинирам...: )))))



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано17.07.17 12:09



Като се замисля, глобалното затопляне е мит. Студ на корем има в космоса.

Можеш толко студ да си внесеш, колкото водни пари изпратиш да си вземат. Тоест, нагрявай ги ако си нямаш работа, те стават леки, отиват и си взимат студ и ти го докарват в краката.



Тема Re: нА ви сега тъмна страна...нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.07.17 12:09



Аз съм доста тренирана по самонастройването. Обаче не ми допада да е толкова често.





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.07.17 12:10



Ето! Виждате ли, че има кой да ме оцени! И дупето ми е хубаво!

Да видяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяя! Покажи една снимка по бански де, пък ще си изрежеш лицето и никой няма да има доказателства, че това е твойто дупце.



Майтапя се, дано не се почувстваш нагрубена... Ама няма лошо да си покажеш дупето, щом е хубаво.

Виж, ако не ти беше хубаво, тогава с право да не го показваш!




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.