Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 10:55



Ми екстра, че си такъв..аз харесвам мислителите, но живите такива, а не архаични старци-мъдреци...
Въобще и хич не държа някой да е като мен, напротив, харесвам разнообразието и палитрата от цветове....аз те приемам такъв какъвто си, ти мен също, не се опитваме да се променяме и няма драма..: )))



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.07.17 10:59



О, котаракът в чизми! Не бой се, и аз.





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 10:59




ееее Поручик, всички имаме такива моменти в живота си...амаа знаеш ли кое е най-хубавото, че винаги и всеки момент можем да променим нещата, които не харесваме...
Светът е пълен с живот и изненади...а живота ни е един..няма смисъл да го пропиляваме в негативни емоции и самоанализи.. поне така смятам де..: ))



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.07.17 11:01



От ранни зори съм се отдала на терапевтичен шопинг, имам си страааашно оптимистична чисто нова оранжева стълба! Ура!





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 11:01




ти се шегуваш...: ))))
това ми унищожи половината слухови клетки и една част от мозъчните...: )))))



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано17.07.17 11:08



Никак не ми се задълбава, за да не се вкисна пак

, обаче ти прочетох първите два абзаца и съм лекинко по-утешена. Начи понякога като се чувствам като извънземно, многу ми трябва някакво, ако ще да е най-плоското обяснение. Твоята характеристика /поне началото де/ ми хареса, опитвам да кажа.



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 11:09



ти пак се шегуваш...: )))
защо си мислиш, че "обичам те" е чувство? Това е дума, често използвана с цел манипулация, нали виждаш, че се използва едва ли не за "добро утро"...
Обичта се усеща..тя е действие, грижа, нежност, усмивка, пълнота, енергия, тя е желание да направиш човека отсреща щастлив, да се чувства уютен и свободен. А я си наприви сметка ако е споделена и другия иска същото какво се получава?...


Въобще не ми вкарвай в думи усещанията и чувствата...еле пък в лигавщини и драми...
Но избягвам да говоря за тези неща...безмислено е...всеки си знае..

Хубав ден пожелавам и потъвам в отговорности...а ако ми писнат пак мога да се появя...: ))))



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано17.07.17 11:10



За мозъчните клетки съм съгласен, но истински унищожаващо слуха е инструменталното клипче:






Тема Re: нА ви сега тъмна страна...нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано17.07.17 11:11



Срам, не срам:-)...

3. Хера

Тъмната ти страна: ти си разюздан и доста аморален. Смяташ за глупак всеки, който е на различно мнение от твоето. За повечето хора, обаче, ти си еталон за висок морал. Добре че това е тъмната ти страна – в противен случай, щеше да се възползваш много осезаемо от тези неща и щеше да навредиш на много хора.




Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано17.07.17 11:13



хаха...абеее аз трябва да те подхвана теб...и да се поотпуснеш...стегнала си се яко...
Ми ето! Браво..създала си си емоция и се радваш...дори и със стълба...виждаш ли колко е лесно...ааа нали не мисли три месеца преди да си я купиш?...: ))))

А аз съм в "криза"...: )))) гадно, дъждовно и студено време...буф!...амааа чакам си Слънчицето...: ))))




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.