Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:29 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.07.17 19:41



Ми смешно е, душа, с одеалце да си предпазваш колата от градушка. Като се замислиш, че мярката е за в случай на градушка с размерите на орех или яйце, едно такова ако го лупне по главата...



Иначе нашата кола прекара вечерта в гаража, благодаря за загрижеността.



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано03.07.17 19:51



Не се ядосвай. Аз съм доволна.
Колежките не спали цяла нощ. Аз спах като бебе!



Сутринта излязох за работа по пейка, която благородни господа примъкнаха пред входа. Тъкмо се бях засилила да се качвам обратно за джапанки и хавлия, вече имам опит с подобни излизания. Всичко си е наред. После пак ще дойде жега. Каквото-такова. И без друго не зависи от нас.



Тема Re: Защо...нови [re: Ludo2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.07.17 20:23



...ти как очакваш да реагирам? Да ми се свие сърцето докато го наблюдавам как се мъчи ли? Или може би трябваше да сляза за да му издърпам ушите, че е навън в такова време? Нали не очакваш да нарамя и аз едно одеало, и като добър самарянин да изляза навън в изблик на съчувствие?



Всеки си има глава на раменете, душа. Щом е решил да се бори с вятъра, щом е преценил, че с едно одеало може да се изхитри на фона на всички останали... Кой съм аз да го спирам?

Честно ти казвам, като си спомня каква карикатура беше снощи... Жалко, че не съм на първия етаж, иначе щях да му помогна с музикален съпровод:





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано03.07.17 20:58



Аз не се потя..почти никога..някаква особеност ми е..
Не съм спала почти цяла нощ, от тези валежи, гръмотевици и градушки..


сега поне вали кротко...



Тема Re: Защо...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано03.07.17 21:05



Да се смееш на някого, е изживяване протичащо едновременно с изживяването на убеждението, че ние пък не сме смешници, а истината е, че всички сме смешници. Като смешник ти го казвам.





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.07.17 21:08



Мда, аз направих грешката да оставя прозореца отворен за през нощта, и към 3 и нещо сабахлен се събудих от канонадата... Щорите са външни и като пада градушката по това отвън, в което се навиват като ги вдигнеш, понеже е метално и кухо, се чува все едно дрънчи консервена кутия.

Редактирано от Nuke Dukem на 03.07.17 21:50.



Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (пристрастен)
Публикувано03.07.17 21:08



Не се потиш ? Е ! То бивало да нямаш барем едно положително качество.





Тема Re: нА ви сега захлаждане... : ))нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано03.07.17 21:09



от лошото време ме хваша меланхолията...и съм една кроткааа...ии депресирана..: )))
еее не се ядосвам, лято е...


слушам това..и съм отнесена от Вселената...




Тема Re: Защо...нови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано03.07.17 21:20



Ми кво, да плача ли? Лудото се опитва да ме изкара злорад. Не съм злорад, просто... Абе, какво съм тръгнал да се обяснявам?! Естествено, че е смешно! Тя може би го съжалява чисто по женски, понеже е мъж, но съм сигурен, че ако беше видяла в такава ситуация някоя съседка, щеше да реагира по същия начин. Кой нормален ще се впечатли или трогне от подобна проява на човешко малоумие и тъпотия? As if ще си предпази колата с едно памучно одеало.





Тема Re е, що де...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано03.07.17 21:30



Е така де, що се обясняваш толкова много


Не си злодей, споко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.