Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:19 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: Съботно бягствонови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано24.06.17 20:51



Осакатиха едното дърво. Окастриха му всички клони откъм блока и то се килна цялото на другата страна. Кой знае колко много е пречело на някого. Липсват ми клонките му върху парапета ми. Два пъти го спасявах от прекършване когато се обледени и като се случи пак, вече няма начин да го хвана.




Виждат се блокове настрани, но са достатъчно далеч, за да не ги гледам. Правилно ли си мисля, че ти имаш двор?



Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано24.06.17 21:06



Замислих се. Не се изказах коректно. През болничните доста нищоправих. Но време, в което се мъчиш, не се брои за личен кеф и разпускане. Имам вопиюща нужда от истинска отпуска. И съм тъжна, и изморена, и ми е криво, и станах в пет, и нещо трайно се поврежда в мен.





Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано24.06.17 21:38



Може да ме бъркаш с някоя американка. В Германия имам нещо като двор около къщата, но е доста малък и собственост на три домакинства.
А в София нашите живеят в 5 етажна кооперация също с неудобен за ползване двор зад нея.



ad infinitum ...


Тема Re: Съботно бягствонови [re: Alice in WL]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано24.06.17 22:02



Объркала съм явно. Но не теб, само двора.





Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано24.06.17 22:31



Хъм. Да не би да съм споменавала, че душата ми има голям двор? Може и от това да е.



ad infinitum ...


Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано25.06.17 12:17



Красиво!
Едни слушалки, една отнасяща музика и попадаш в друга Вселена...: )))
Ходи ми се в зоопарка..хайде да се организираме? А ако не искате ще хвана хлапетиите в квартала и ще ходим...Много ми харесва там...животни, трева, дървета, пейки, кафе...ии много детска глъч...: )))
А и искам да видя Глезла, тигрицата...уникално красиво животно!...
Безсънич, хайдее, не се отпускай...лятоооо еее...: )



Тема Re: Съботно бягствонови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.06.17 12:43



Наскоро водихме един бръмбазък в зоологическата. Не съвсем скоро, но достатъчно, за да не ми се ходи сега пак. Хипопотко и черната пума са ми любимци.

Бих дръпнала към полянка на Панчарево. До преди малко си пекох крачетата на балкона и май ще си купя шезлонг, за да пекна гърба, че ако продължа така, ще си докарам смешен тен само отпред.

Имам чувството, че май си бракувах всичките бански при последната ревизия...



Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано25.06.17 15:01



Правя същото в момента....: ))) ама жегаааа...: )))
ходих да си купя цигари и сладолед и се скрих мъничко в къщи, щото взех да пламтяяяя...: )))
Щерчо миналата година си купи един шезлонг, става и на легло. Удобно е...


Във вторник имаме планове с нея да ходим на басейн, ама сега погледнах времето и точно във вторник го дават мръчкаво...
А бански..имаме един червен от години и е време за още един. Гледах моделите по нета и си харесах, ама предпочитам магазините, та когато имаш време и решиш може да се поразходим за бански...
А в зоопарка ще си ходя с хлапетата явно...: )))) нали станах баба на девойките на племенниците ми, ама едната ми вика кака, а другата направо по име...голяма игра пада с тях...а сега август ще си имаме и ново бебе..кеф!



Тема Re: Съботно бягствонови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.06.17 15:04








Тема Re: Съботно бягствонови [re: ShokoLaDa]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано25.06.17 15:36



Жега, мда. Не стига, че готвя, ами се и разгладих.

Не мога да реша с какво да изляза утре, с всичко ми е топло! По бански!!!
А за магазинстване ще имам време чак другата събота, и то малко несигурно. Ще кажа като стигнем до петък...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.