Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:00 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Съботно бягствонови [re: saksun]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.06.17 09:39



Разсмя ме с тоя Перник



Благодаря ти!



Тема Re: Съботно бягствонови [re: saksun]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано15.06.17 09:40



Ти ще излезеш екстремалка...
Ама преди да ходиш в Перник е трябвало с нещо по-леко да почнеш.
Примерно - спускане с варел по ниагарския, плуване сред бели акули докато държиш в ръка черен дроб...





Тема Re: Съботно бягствонови [re: Bezsynna]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.06.17 09:41



Уффф, знам колко е дълго и неприятно, пък и боли. При мен отне 3 месеца, като облекчението започна след първия месец. Може пък да съм дърта, та за това да е по-длъжко лечението или пък доктора беше готин, знам ли

.
Пази се!



Тема Re: сетих...нови [re: saksun]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.06.17 09:54



За издирването на колеги


Преди доста години сме на такава разходка в Родопите и минаваме през някакво село. И моя съпруг се сеща, че в това село имаме колега от института. Решаваме, че ще го потърсим. Оказа се, че пича се е издигнал, кмет станал на въпросното село и на още няколко в околността. Разбира се, спираме в кръчмата и питаме да него и като се започна едно издирване на кмета. От дума на дума, половин село почва да го търси, а ние сме там, като извънземни, защото селото е турско. Една женица решава, че сме гладни и ни донесе някакво турско ядене, ама много сладко. Дадоха ни да пием мляко, такова истинско, от животно, топло било. Аз подобно нещо не съм и подозирала, че ще опитам . Та в крайна сметка, само похапнахме без да намерим кмета . После, той ни откри и аз така го посрещнах с едни свински пържоли, че още ме е срам



Тема Re: Съботно бягствонови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано15.06.17 11:48



Мъжът си го представям да живее интересно.
Да е министър-председател например.
Или да е в приключенски филм,
има кредити и го преследват банки,
от данъчното също,
две тъщи за издръжки,
две прелъстени балдъзи също
.






Тичам,в мен си,навън,навсякъде тичам,не се задържам при хора,трябва да правя нещо,и изобщо не е задължително да е смислено,изобщо.
Най неприятно е да ме пратиш на море,на плажа сред много народ,искам да съм акула и да ги изпохапя всичките,така ме дразнят.

Обичам да тичам в джунгла,нека ме изяде тигър,крокодил,та да се отърва,може и дърво да ме затисне,или каквито екстри предлага джунглата.

Живота го разбрахме кво е,ни сичката луканка можеш му изядеш,ни всичкия серотонин и витамини му глътнеш.

И да ти е много гот,ше се хилиш кат тиква,па ше притръпнеш,и си кажеш,- бе аз съм голема тиква бе.

Затва човек като тича,през интервал требва да има некой го измлати с тояга в гърба,ей така за здраве и жизнен тонус.

Не върви да е равно кат тичаш,буци,тръни,да се убодеш,глезен да изкълчиш,и хоп- изскочи некой от пещера,оня с тоягата,- трас подсечете в свивките, десетина тояги по гърба,ритник в главата,с трън от акация ти разпори ухото,и си се прибере да чака следващият.

Имам си собствена джунгла,не участвам в чуждите джунгли,не искам друг да ми пише сценария понеже.

Джунглата е шаренко и потно нещо,тва тигри,крокодили,ястреб се спуска да те клъвне,скорпион те чака сутрин в обувката,събуждаш се с боа около кръста,и майски бръмбар в ухото.

Говори с природата-нощем, дъх да не ти остане.

Екшън,отвътре всички сме наркомани,ендорфини,серотонини,адреналини,ами требва се вкараш у дозата,а не да блееш,а да фантазираш насън,наяве,дори женен дори.

Скачаш с парашут в бразилската джунгла ,но десетина от кредиторите ти също скачат след теб .

Ама ти е приключенско,пълен си с хормони,едри като зрънца леща

Нощ е,но само те са с прибори за нощно виждане и трасиращи куршуми.
За анакондите е любовен период.Бръз си щото и алигаторите са бързи.

Комарите са колкото колибри,но със значително по остри човки.

Тичаш в нощна тъмна,топла джунгла,и за никаква скука не може да иде реч.

Реката гъмжи от пирании и вече имаш дупка на обувката.Навсякъде гъмжи от живот,и всичко е гладно, невечеряло и изнервено.

Ехидно оголваш бял зъб на лунна светлина при мисълта че и на тичащите зад теб кредитори не им е лесно.

Падналите дънери удивително приличат на алигатори,а и обратното.

По потник си,щото си гледал много филми с Брус Уилис.

Искаш да се почешеш навсякъде,но тичането е задължително по подразбиране и време за глезотии просто няма.

Някъде назад черна пума заработи вечерята си,и една банка остана с един служител по малко.

Като на шега си изкълчваш крака,а ужулванията отдавна не ги броим.

Тичайки с изкълчен глезен се кефиш на литрите адреналин които чувстваш в себе си.

Нещо такова си го представям аз живота,съня,заспиването събуждането.

Повече живот компресираш в самия живот,та когато ще се умира да си толкова изморен,че да ти е все тая,че даже да се позарадваш малко.

Бе тва дето ти го разправях по горе,може да се докара,и ако се ожениш за лоша и злобна жена.Ше ти го направи интересен и динамичен живота като - стой та гледай .

Скука,е ноо ме нерви некой кат каже че му е скучно.Абе издялай Сикстинска капела от дърво ако нямаш какво да правиш,дори не я издялвай,само я започни




Тема Re: Съботно бягствонови [re: Ludo2]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.06.17 12:07



Пробвай в Банкя.В близост до Борисов.
И двамата сте мъжкарански и бикоборски настроени,ще си паснете.
И той като и моя бивш гърк не признават грешки и са оперирани от чуство за вина.


Всеки си плаща за гяволуците си и отношението си.


Нека бъде вашата воля!

Тема Re: Съботно бягствонови [re: Ludo2]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.06.17 12:12



Банкя ще ти е наблизо,а вожда заедно с ментора Цвъки много ще ти помогнат в бикоборската тренировка.
За да можеш по-смело да казваш на хората кое как и защо.


Към днешна дата,за няколко години-не остана почти никой неплатил си за отношението му към мен.
Момента на падането на пердето пред очите ми беше преди 4-5 години.И оттам като натиснах педала,и с мръсна газ изхвърлих от пътя си кърлежите тровещи живота ми.
Сега една част роднини когато им е изгодно ме търсят,ама ръкава ми се клати.
Да се телепортират обратно в 2013 когато баба ми беше жива,да поправят грешките си и пак може да говорим.


Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 15.06.17 12:13.



Тема Re: Съботно бягствонови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.06.17 13:46



рапираш, рапираш?



Тема Re: Съботно бягствонови [re: Nonconformist]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано15.06.17 13:51



Пич, не можеш да си позволиш дори да си остроумен!





Тема Re: Съботно бягствонови [re: Ludo2]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано15.06.17 14:03



Що бе,идеален съм си.
Не виждам кое не ми е наред?Караме смело напред!
Натискаме до дупка педала,и или ще ставам човек или в затвора.
В крайна сметка и в затвора е за хора.



Нека бъде вашата воля!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.