Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:59 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано11.06.17 12:22




Така съм с бадемовият аператив и всякакви такива сладникави. С него се напих на морето. Дискотека, танци и едно сладичко такова, настроение, смях, купон и кога изпих 400мл не знам. После три дни не знаех жива ли съм - умряла ли съм, въобще къде съм..Приятелката ми бая се беше уплашила за мен...
А второто ми напиване беше на едно село на една нова година. Не пих много, ама пробвах от всичко и накрая завърших на бира... Не знам как оживях...
И двата пъти бях хлапе на 19-20 години.
Ааа има и още едно..на моето село..и тогава вместо по пътя, вървях по реката...в 1 през нощта..приятелчето, което ме изпращаше до нас, зор видя с мен, ама накрая и той в реката...: )))
Абе спомени..усмихват ме..: )



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.06.17 12:33



В доста отношения се отървах от себе си и се промених,но винаги има още за отърваване.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.06.17 12:49



Всички имаме такива спомени.



Нека бъде вашата воля!

Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано11.06.17 13:27



"Отърваването" от себе си е най-погрешната "програма", която можеш да "инсталираш" . Не можеш да се отървеш от себе си, напротив, можеш да се събереш и да станеш едно цяло с всичките си образи и тогава, като не се бориш с нищо, ти ще имаш избора какво да показваш от себе си.
"Промяната" също е матрица, от най-гадните, не можеш да се промениш, можеш да промениш изборите си и така променяш реалността. : )
Човек е всякакъв Финтроле и всичко човешко не му е чуждо, но той е в непрекъснато взаимодействие с околния свят и от това зависи какъв е..в момента.
Онзи ден ми се наложи да бъда с един човек повече време, усещах го като голяма "черна дупка" поглъщаша енергия и емоции..накрая вече бях толкова нервна и раздразнителна, без видима причина, че ми идваше да го изгоня, да седна , да затворя очи и да си пусна музика и да се "презаредя"..
А има хора, които само като ги видя се усмихвам и ми е уютно...
Тези примери ти ги давам защото са свързани изборите ни..при първия няма как да премахна срещите, служебни са, но ще са много ограничени и докато се налага /макар че ако продължава така да ми въздейства, няма трябва, а нещата приключват/...а вторите хора си ги искам...те ме правят спокойна и усмихната и по-добра някак...
Някой ден ще ви разкажа нещо интересно...за взаимодействието ни със Света..и за мъченията и за промиването на мозъците...и за материзирането..нещо което аз знам...





Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано11.06.17 13:33



Разкажи.Ще ми бъде интересно да те прочета.

Нека бъде вашата воля!


Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано11.06.17 13:41



Някой ден...в момента настроението ми е друго..: )



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор lsrael Thornstein (Judenfurz)
Публикувано11.06.17 14:37



дали си пияч? помниш ли как криеше бутилките от жена си в къщи, която те беше заплашила с развод и как ходеше опикан по доктори ?

Редактирано от lsrael Thornstein на 11.06.17 15:19.



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: lsrael Thornstein]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано11.06.17 15:26



Благодаря ти, че помниш! И че му го казваш.

Омръзна ми да чета, че пийването е обикновено разтоварване, а принципните съвети не са на място към конкретния човек с конкретния проблем.



Тема Re:нови [re: SteepRoad]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.06.17 17:53



кофти е бил животът ти, щом си трил лакти по мушами. няма как аз да отговарям за това. изливай си жлъчта другаде.



Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор SteepRoad (♃)
Публикувано12.06.17 04:32



кофти е бил животът ти

Благодаря за великодушно ичерпателния отговор. Не знаех, че съм в отвъдното. Ако е така, ти къде си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.