Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:17 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.06.17 18:39



Остави я тази, ти поне си пич.



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 18:58



Не ми приличаш на пияч.

Алкохола убива невроните мозъчни, но убива тия хилавите, недъгавите, дето и без тва тъпа мисъл ще родят, и остават само яките пичове, дето се държат на своят пост като матрос Матросов, ако изобщо беше матрос Матросов.

Аз трезвеници не понасям, заради невроните дето казах по горе, за тия дето си му седят живи, простите .



Не може без пороци, а и по силен си от порока като му се отдадеш, и вече отвътре го обладаеш. Да кажем водката е четирсе градуса, и се изправиш срещу нея, ти целия си 45 градуса,- кой от двамата трябва да се страхува питам !



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: tirtirlin]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано08.06.17 19:08



Подстрекател, такъв!



ad infinitum ...


Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: saksun]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 19:42



Ще ти кажа нещо което може би не знаеш. Единственото което предизвиква отвращение от алкохола е гъбата воловарка, копринка и още няколко названия има.

Тя е неотровна гъба, но става отровна в комбинация с алкохол. Знаеш убива дозата. В малки количества, които не се наемам аз да определям колко са, създава нещо необяснимо до сега, нещо като подсъзнателно отвращение от алкохола.



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: tirtirlin]  
Автор BezsynnaМодератор (ГюрМих)
Публикувано08.06.17 20:56



Тоя, дето се е държал на поста, е Гюро Михайлов /виж ми титличката

/, а Матросов е който се е хвърлил в жертва да си спаси другарите. Отделен въпрос стоенето на поста умно ли е или тъпо, особено ако се съпостави с държеливи мозъчни клетки. Ти казваш, че остават по-яките, ама дали са от умните или от другите не става ясно.



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: Bezsynna]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.17 22:02



Е то хем як (като бик), хем умен.....





Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: oberleutnantRzevski]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано08.06.17 22:23



Най тежките вагони които съм разтоварвал, са с памук. Памукът е пресован на големи кубове, твърди като бетон. Един куб тежи 400 килограма, ако не си умен ще го гледаш тъпо. Гумите за белази за Мок Медет, всяка една е 360 колиграма, трябва да я изправиш и търкаляш към камиона. Скоро видях в склад на Милицер и Мюнх три пъти по големи.Мишлен, втора употреба, въпреки втора употреба, едната струва 6000 дойлера.



Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: tirtirlin]  
Автор oberleutnantRzevski (същият)
Публикувано08.06.17 22:29



Да си купят видинки ебаси!

400 кила памук със сигурност тежат по-малко от 400 кила желязо - не ме лъжи!





Тема Дойлер.нови [re: tirtirlin]  
Автор Phillip (Mogherini)
Публикувано08.06.17 22:47



Дойлер, хареса ми този термин. Аз обикновено употребявам за случая дундекс, още от епохата на Магурата.



~~~


Тема Re: НАЙ-неспасяемият алкохолик когото познавам.нови [re: tirtirlin]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано09.06.17 03:02



Чувал съм мисля за гъбата.

Нека бъде вашата воля!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.