Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:16 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: ShokoLaDa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.05.17 08:21



съгласна с написаното.
и аз винаги съм казвала, че за да почне решението на проблем, трябва да имаме яснота, че съществува.
но всеки отстрани има различен подход - един ще презре седналия на тротоара клошар, друг ще го порицае, трети ще се опита да го подтикне да предприеме нещо - да си изпере дрехите или да си търси работа, четвърти изобщо няма да го забележи...
а и всяко едно от горните може да е по различен начин
а има и друго
отстрани трудно се помага, ако той не предприеме нещо, за да стане от този тротоар
каквото и да си говорим
щото в момента сме лелките от кварталната пейка, дето гледат и си говорят за третото лице



Тема Re: мдааа, изказвах съмнения,нови [re: Nonconformist]  
Автор Alice in WL (упорита)
Публикувано29.05.17 10:40



Това е един от недостатъците на живота в развити държави. Изобилието на разнообразна и хубава храна води до прекомерно напълняване, особено на поизгладнели българи.
Аз засега се удържам, ама знае ли човек...



ad infinitum ...


Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: holi_day]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано29.05.17 14:23



третото лице беше пример..за това, че понякога няма по-жестоко същество от Човека и от обществото на човека.
А има етапи от живота, когато човек не може да се изправи сам, а не може защото е изгубил вярата и смисъла на живота. Малко трябва, но навреме...за да "възкръсне" някой...


А "моя" професор сега е добре, отишъл е в родната си къща на село и се е захванал да я стяга..вече има цел. а се похвали, че и съседите помагали, гласът му беше доста позитивен. : )



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: ShokoLaDa]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.05.17 17:10




браво на него



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: Nonconformist]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.05.17 17:19



три години така ми звънеше телефона преди време...


хем не пия аз хаха и нямаше връзка с живота ми. даже ме зареждаше някак положително тази песен

стегни се. кой пил - пил.
дай малко пречистване и детоксикация на тоя организъм



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: holi_day]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.05.17 17:23



готин текст




не трябваше тая група Патология да се разпада, ама кой ме пита мен



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: Nonconformist]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.05.17 17:25



оп
и така клип


ще я изпееш ли на караоке или направо ще я изиграеш



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: Nonconformist]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано29.05.17 22:33



Патката не ли гъска ? Гъска с гражданска позиция ? Гъски ли бяха спасили Рим ?

В философията има един " Дас Ман" Мартин Хайдегер ли го беше фиксирал и описал ? Мен гъската която поне опитва да стане орел ми опонира. Самият орел е станал орел понеже го е искал. Наполеон, е казал, че всеки войник носи маршалски жезъл в раницата, но да добавим трябва всяка нощ да го сънува с копнеж, а през деня да се протяга свръх себе си, и да се надгражда.

Исках нещо умно да кажа, дано успях, дано се разбра.

Тва е и с забърсването на ябълки в икономиката. И да не забърсваш ябълки, някой по буден ум ги забърсва.
И да добавя вавилонската мъдрост, че тарикат мъж не писка, - Тарикат патка, - кучешки зъби и растат ! Ся го измислих, ама се напънах, трябваше да измисля нещо.



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: ShokoLaDa]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано31.05.17 12:36



Нява нищо правилно или грешно на 100 пр,но човек трябва да приоритира това което не го убива.
По-добре да ме е страх,за да не пия.
От вилата в събота миналата седмица не съм докоснал.И ми е добре.

Нека бъде вашата воля!

Редактирано от Nonconformist на 31.05.17 12:36.



Тема Re: Ода за патката и орелътнови [re: dama spatia]  
Автор Nonconformist (Сдържан)
Публикувано31.05.17 12:37



Действа ми като изгонване на зли духове.Набързо се самоизгонвам далеч от чалгата.



Нека бъде вашата воля!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.