Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:25 03.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано27.05.17 18:48



Гледал съм декари домати " на акорд" тия без колове, дето американците като цифровия имат комбайни. И нашите бяха направили няколко, четири, пет комбайна. Затва ги обичам американците, и зарад луната, таз твърдина македонска.



12 тона от декар мож да дадат, да ама на мен ми дадоха кривина която водата не поливаше, брах от комшиите, да ме прости господ, който е българин, разбира се, от Своге.



Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано27.05.17 18:52



Дълъг постинг е тва, три бона даваш и ще го прочета, заклевам се ! Иначе кучката ще я взема с мен до магазина, че ще ми свърши пиенето, а това не е добре.





Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.05.17 19:18



А, къде ме заби ти в няк'ви комбайни и тонове от декар!

Аз гледам колкото да направя 5-6 био салатки, от 3 малки саксийки колко да излезе... После от магазина.



Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано27.05.17 19:29



И аз се мъча, и как страдам здравата, и не за парите, и не за славата.....

Такива чудесии съм назаварил за тигвичките, горките, теоретизирал съм концепции, но то се случва друго, цъфтят и цвета гние, може би зарад дъжда.

Омръзна ми земеделието, но от инат не се отказвам. Пишман земеделец съм, да мине и тоя сезон. Тук е най леко, пишеш постинг, и няма пръскане, няма въшки, и да има не са важни, да го духат ! Благодат е виртуалната среда, няма данък сгради, винетки, ДДС простотии, не декларираш нищо.Сееш простотии, който е гъз да ги чите.





Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано27.05.17 20:34



Да бе, три бона... Че и да давам?! Я си плАти некв'и с'тинки кат' бел човек за литературното съчниение... Аз ше му пиша, пари ше ми иска той да чете! Алооо, професионалния чител, ти мене за мезе ли ме зимаш, бе! Ей, хулиган, тебе кой ти разреши да праиш тука такива маймунджулъци? :))



Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор saksun (непозната)
Публикувано28.05.17 17:18



Хубаво е, че Рошко отново е при теб. Вижда се и една от малкото, но важни ползи от Фейсбука - намирането на кучето, но можеше и човек да бъде...
Криса също е добре, макар че е била сериозно болна.
Тримата са се събрали, както става във филмите с щастлив край. Но вече само Бочко може да бъде баща. Гледай Рошко да не напълнее много сега. Играй си повече с него, да се движи той.



Човек, който желае настойчиво нещо, ще принуди съдбата да отстъпи. ЛЕРМОНТОВ

Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано29.05.17 23:02



Явно живееш емпатия с кучетата си, аз не мога да си го позволя, инак ще се разплача пред първата мравка теглеща тежък товар, в тоз тежък, неблагодарен мравешки живот. Ако ми каже някой, че мравките са клюкарки, ще ги напикая даже. Всъщност няма ! мож да е клевета, долна инсинуация, не е доказано тоест.





Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: saksun]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.05.17 21:42



Да, по случайност го намерих, после по случайност ми го върнаха. Той е такъв сладур, че обявата само за 24 часа беше споделена над 1000 пъти. Даже му намерили осиновител в Германия. Аз реално разбрах за него на другия ден, добре че ми писа онази добра жена, иначе щяха да го изпратят със самолета и щях да видя Рошко през крив макарон.

Няма как да напълнее, всеки ден му отмервам колкото му се полага според теглото, около 350 грама.



Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: Nuke Dukem]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано30.05.17 22:32



Разсъждавал съм за добрината на добрия, и добрината на злия.

Психолог да обясни, рецидивист храни в затвора с години, с трошици хляб врабче сирак ? Какво се случва в душата му ? Вий добрите сте ясни, ма аз съм любознателен , и питам, много.



Тема Re: Петъчна размазвациянови [re: tirtirlin]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано30.05.17 22:59



Разсъждавал съм за добрината на добрия, и добрината на злия.

Психолог да обясни, рецидивист храни в затвора с години, с трошици хляб врабче сирак ? Какво се случва в душата му ? Вий добрите сте ясни, ма аз съм любознателен , и питам, много.


Проклет да съм, ако разбирам какво имаш предвид.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.