Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:45 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано28.05.17 19:35



а тази на кого е...


Танцуваш ли? Един танц?



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано28.05.17 19:37



ееее остави ми "екстрите" де!

.....



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано28.05.17 20:22



Пише че нямам достъп до тоя клип, Путин ме сече отвсякъде, сигур е нещо руско.

В казармата бях "Ръководител на вокално- инструментален състав " изведнъж го решиха, може ДКМСето нареди. И кво мислиш ! водих музикантите под строй до военният клуб в центъра, и под строй на баня.

Първата песен дето тренираха, на Форинър, тая дето се пее за науката, някой ако може превод да даде.

Дали танцувам ? Имам много специални глезени. Това се случи и от радиацията, и от сложната пешеходна среда. Нощ ! да кажем безлунна. Лунната още по зле.
Грамадно сондажно поле, с сондажи шахматно през 25 метра. За да още по сложно плетеница от пвс тръби влизащи във всеки един сондаж, маркучи със сярна киселина под налягане 7 атмосфери. Всичко това е по земята, която е условно земя, защото е като оризище залято с бентонит, тва е сндажен разтвор.
Това не е всичко, сондажите казах са шахматно, няма празно. Когато е бит всеки сондаж се копаят с багер два утайника големи като нисан кашкай



И представи си в тая лунна нощ, газейки чорбата боза, двама носят единайсетметрова сондьорска щанга, коя е еластчна поради дължината, и корема и подскача. А що е лошо да е лунно ? Поради отразяването в бентонитното течно огледало и милиардната плетеница мокри пвц тръби и маркучи. Отражения и преотражения, сякаш земята гори, хем тъмно, хем си заслепен и не виждаш а под водата тръби и маркучи требва да ги види самият глезен.
Подуха се, мислих че са се възпалили. Казах за радиацията, добивахме уран. Спрях да купувам балтони, на третата седмица хастарът избелява отвътре.
Казах за глезените, подуха се ходих на пункция. Докторът зе да се чеше, пребледня, - Знаеш ли, това е мозъчна тъкан, новообразувала се.

Тааа ! Не танцувам аз, те глезените, само стъпвам и почват.

Редактирано от tirtirlin на 28.05.17 20:27.



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLaDa (лято..)
Публикувано28.05.17 21:19



Ясно.
Значи с теб сме в пълно и тотално разминаване, само в дракането сме взаимни!...: ))
Добре.

пп Не е виновен Путин, щото не е руско. Руска музика не слушам, освен в многоо редки случаи. Споделям това, което слушам в момента. : )
И моля те, ти да минеш по другия бряг...





Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: blood2]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано28.05.17 21:55



Ако искаш да й отмъстиш за това, че иска прекалено много от теб за да ти е гадже, иди да обереш джанките пред блока й, като вместо да ги късаш, си чупи директно клончета от дървото! Това вбесява всички стари хора, няма как да не проработи.



Тема Re: не си в ред, пичнови [re: NAKOlMUPUKA]  
Автор tirtirlin (ентусиаст)
Публикувано28.05.17 22:24



А може би преиграва ? Няма артист по душа който да устои на изкушенията на светлините на рампата сценична. Тук реални световни проблеми не се решават, средата е несериозна щом не се облага с ДДС . Всеки влиза с различна нагласа, моята е театрална, просто нямам изкуство в ежедневието от този лаладжийски тип.



Ся като се замисля, ако мразиш жена, че ти и обръщаш внимание така !



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.05.17 23:32



това тактично ли беше - така завоалирано да кажеш, че с тези линкове е като машина на времето


страх ме е да отворя вече
днес се чудех за някоя процедура при известния д-р енчев...
ама и това няма да помогне хаха
времето ни дърпа напред, шоколадка назад



Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: tirtirlin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.05.17 23:39



ми да е предизвикателство за въображението ти





Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: blood2]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.05.17 02:32



Защо се правите на готини като сте стари и зли.
Toва са свекърви и тъщи все пак.





Тема Re: Мразите ли старите жени?нови [re: ShokoLaDa]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано29.05.17 02:35



На входа на клуба, в шкафа отляво да се оставят мутките, отдясно муювете! И портиерът да не злоупотребява!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.